kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۱۵۵۳
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳

 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی چهار روز آینده بیشتر مناطق کشور آفتابی خواهد بود.
صادق ضیائیان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایسنا درخصوص آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: طی روز شنبه در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، ارتفاعات خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود. دریای خزر نیز در این مدت مواج پیش‌بینی می‌شود.
ضیائیان افزود: در سیستان و بلوچستان و جنوب شرق هرمزگان در دو روز آینده در بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق دور از انتظار نیست.
وی گفت: در چهار روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به ویژه در شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و وزش باد شدید و گرد و خاک است.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درخصوص وضعیت آب و هوای تهران طی امروز و دو روز آینده بیان داشت: امروز بیشینه و کمینه دمای هوای تهران ۳۹ و ۲۲ خواهد بود و آسمان در روز صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد خواهد بود. همچنین در شب نیز آسمان صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد خواهد داشت. طی یکشنبه تهران بیشینه و کمینه دمای ۳۸ و ۲۳ درجه خواهد داشت و آسمان صاف و گاهی وزش باد خواهیم داشت.
ضیائیان افزود: طی روز دوشنبه تهران بیشینه و کمینه دمای ۳۹ و ۲۴ خواهد داشت و آسمان صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: