kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۱۴۶۴
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با رئیس‌قوه قضائیه نسبت به انتخاب فردی از درون دستگاه قضا برای اداره این دستگاه ابراز خرسندی کرد.

 


به گزارش خبرگزاری میزان، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس‌اسبق قوه قضائیه دیروز با حضور در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، با وی دیدار کرد.
آملی لاریجانی در این دیدار با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از سوی رهبر معظم انقلاب، نسبت به انتخاب فردی از درون قوه قضائیه برای اداره این دستگاه ابراز خرسندی کرد.
وی با‌اشاره به تجارب مدیریتی رئیس‌جدید قوه قضائیه در عرصه فعالیت‌های قضایی، تاکید کرد: شما با توجه به سوابق مدیریتی و قضائی، در جریان اجرای بسیاری از اقدامات و تحولات این مجموعه بوده‌اید و امیدواریم در این مسئولیت خطیر موفق باشید.
رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین از آمادگی این مجموعه برای کمک به رئیس‌جدید قوه قضائیه در پیشبرد ماموریت‌های خطیر و جهت رسیدگی به امور مردم و حل مشکلات آنها خبر داد.
رئیس‌قوه قضائیه نیز با قدردانی از اظهار لطف رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز امیدواری کرد تداوم طرح‌های تحولی در دستگاه قضا موجب تعالی روزافزون نظام قضایی و گسترش عدالت و تسهیل خدمت رسانی به مردم شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای تاکید کرد: قطعاً همدلی و همراهی همه بخش‌ها، در پیشبرد هر چه بهتر اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و حل مشکلات مردم موثر خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: