kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۱۰۰۶
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
تیم ملی بدن‌سازی ایران در شرایطی عازم اسپانیا شد که حضور این تیم در این دوره از رقابت‌ها با حاشیه‌هایی همراه بوده است.


تیم ملی بدن‌سازی ایران پس از کش و قوس‌های فراوان، سرانجام با تاخیر یک روزه ساعت ۲۲ پنج شنبه عازم تورنمنت بین‌المللی اسپانیا شد. در شرایطی که مدیر تیم‌های ملی بدن‌سازی ایران به همراه یکی از ملی‌پوشان به علت عدم صدور روادید نتوانستند در این سفر همراه تیم ملی باشند، خبرگزاری ایسنا اعلام کرد فرزند باجناق رئیس‌فدراسیون بدن‌سازی و رئیس‌هیات فارس، به همراه تیم ملی عازم اسپانیا شدند.
در حالی که رئیس‌فدراسیون می‌توانست یکی از نفرات کادر اجرایی فدراسیون در کمیته روابط بین‌الملل را به عنوان مترجم عازم این سفر کند، فرزند باجناق وی تحت عنوان مترجم عازم اسپانیا شده است. هم‌چنین رئیس‌هیات بدن‌سازی استان فارس به همراه رئیس‌کمیته فیتنس نیز در بین نفرات اعزامی حضور دارند.
پیش از این قرار بود مربیان تیم ملی که زحمات زیادی را در اردوها متحمل شدند، نیز عازم این سفر شوند اما حامی مالی فدراسیون بدن‌سازی با اعزام آنها مخالفت کرد. دخالت عجیب حامی مالی فدراسیون در تعیین نفرات اعزامی به مسابقات باعث استعفای چند تن از اعضای شورای فنی فدراسیون بدن‌سازی شد.
همچنین در اتفاقی دیگر و بر اساس فیلم‌های موجود، اعضای تیم ایران در فیتنس تیمی که مقام دوم را کسب کرده‌اند، زمانی که بر روی جایگاه حاضر می‌شوند با خانم‌ها نیز «دست کرونایی» می‌دهند و مشت‌های گره شده را به مشت خانم‌های حاضر بر روی جایگاه می‌زنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: