kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۰۰۲۰
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
رئیس‌پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب سه قهوه‌خانه متخلف خبر داد‌.

سرهنگ نادر مرادی به فارس گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی و شیوع ویروس منحوس کرونا، روز گذشته تیم‌هایی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار‌دادند.
مرادی افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری‌ها، سی‌ام خرداد ماه از تعدادی سفره‌خانه‌های سنتی و قهوه خانه‌های سطح شهر تهران بازدید صورت گرفت که مأموران به سه واحد قهوه‌خانه مشکوک شده و در بازدید صورت گرفته دریافتند که متصدی سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای هنجارشکن کرده که با اخذ دستور قضائی واحد صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی پلمب شد.
وی با اشاره به اینکه متصدی این سفره خانه برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا حفاظت از سلامتی شهروندان از اولویت‌های اصلی پلیس است.
رئیس‌پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: