kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۹۹۳۰
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
یکی از بازیگرانی که به خاطر حمایت از ابراهیم رئیسی مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفته، گفت: این افراد هنگام درگیری به ما و آیت‌الله رئیسی ناسزا می‌گفتند.


به گزارش فارس، طی روزهای اخیر تصاویری از «امیر دشتی» و «نصرت میرعظیمی» در فضای مجازی منتشر شد که در آن اعلام شده بود این دو بازیگر به خاطر حمایت از آیت‌الله رئیسی در جریان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مورد ضرب و شتم واقع شده‌اند.
در این باره «امیر دشتی» گفت: من و نصرت میرعظیمی رفقای 18 ساله هستیم و طی این سالها مانند دو برادر همواره با هم بودیم. طی این سالها هم مثل بقیه مردم زندگی کردیم و بعد از اینکه شاهد افت و خیزهای اقتصادی و اجتماعی و عملکرد ضعیف آقای روحانی بودیم، در دوران انتخابات تصمیم گرفتیم برای بهتر شدن شرایط به آقای رئیسی رأی بدهیم.
وی ادامه داد: بعد از آن در دوران انتخابات با هم به نقاط مختلف می‌رفتیم و برای آقای رئیسی و چند کاندیدای شورای شهر تبلیغات انجام می‌دادیم تا بتوانیم به اندازه سهم خودمان مردم را پای صندوق‌های رأی بیاوریم. بیشتر هم در مناطق قلعه‌میر، گلستان، سبزدشت، سلطان‌آباد و... تبلیغ می‌کردیم. تا اینکه روز آخر سوار ماشین بودیم که احساس کردم یک موتور ما را تعقیب می‌کند.
دشتی اظهارداشت: خیلی به موتور توجهی نکردم و فکر کردم شاید اصلا مسیرش با ما مشترک است. در میانه راه نصرت گفت بایستم تا برود از مغازه خرید کند. پیاده شد و رفت و کمی آمدنش طولانی شد، یکباره دیدم که سرنشینان همان موتور به او حمله کرده‌اند و مشغول زدنش هستند. سریع از ماشین پیاده شدم و به کمک نصرت شتافتم و توانستم او را از دست آن افراد نجات بدهم.
این بازیگر در پاسخ به این سؤال که از کجا متوجه شدید به خاطر حمایت‌های انتخاباتی مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اید؟ پاسخ داد: بعدا از نصرت پرسیدم چگونه به تو حمله کردند که گفت اول با موتور من را زدند و وقتی روی زمین افتادم شروع به زدن کردند. ضمن اینکه همان زمان درگیری از حرف‌هایشان متوجه شدم که ما و برنامه‌هایمان را کامل می‌شناختند و مدام به ما و آیت‌الله رئیسی ناسزا می‌گفتند، حرف‌های زشت می‌زدند و تهدیدمان می‌کردند.
وی درباره هویت ضاربان نیز توضیح داد: متاسفانه موتوری که با آن به ما حمله کردند، فاقد پلاک بود و ما نتوانستیم ردی از آنها شناسایی کنیم ولی بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتم و پلیس در حال پیگیری پرونده است.
دشتی درباره آخرین وضعیت نصرت میرعظیمی نیز گفت: خوشبختانه بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردیم و در حال حاضر مرخص شده و مراحل درمانی را در منزل می‌گذراند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: