kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۹۴۳۶
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰

 

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: اصلح رئیسی است
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی بیانیه‌ای خطاب به ملت شریف ایران اسلامی حمایت خود را از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
به گزارش فارس، در این بیانیه که به امضای آیت‌الله سید‌هاشم حسینی بوشهری، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رسیده، آمده است:
ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی
سلام علیکم و رحمهًْ‌الله
با احترام، در پی درخواست‌های مکرّر مردم متدیّن و انقلابی، طلاب، فضلاء، بزرگان و علمای بلاد نسبت به معرفی نامزد اصلح از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی به استحضار می‌رساند؛ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر اساس تکلیف شرعی و وظایف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و طبق دوره‌های گذشته موضوع را در دستور کار کمیسیون سیاسی اجتماعی این نهاد مقدس قرار داد و پس از برگزاری جلسات متعدد و ارتباط با علمای اعلام و هم‌اندیشی با گروه‌های مختلف و رعایت همه جوانب و معیارها و ارائه گزارشات در جلسات شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سرانجام موضوع در جلسه روز جمعه مورخ 21/3/1400 مطرح و با نصاب بیش از دوسوم اعضای جامعه، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید ابراهیم رئیسی«دامت توفیقاته» به‌عنوان نامزد اصلح شناخته شد..
در ادامه این بیانیه آمده است: امید است ملت شریف ایران اسلامی با عنایت خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت بقیهًْ‌الله‌الاعظم «اروحنا له الفداء» و همچنین با لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله ‌العظمی‌ خامنه‌ای«مدظله‌العالی» با حضور پرشور و انقلابی خود در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بار دیگر نقشه شوم استکبار جهانی را نقش بر آب کرده و عظمت ملت ایران را به جهانیان نشان دهند و با انتخاب ایشان، موجبات تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی، عدالت اجتماعی، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و رشد و اعتلای کشور را فراهم نمایند.
جامعه روحانیت مبارز: اصلح رئیسی است
در آستانه ۲۸ خرداد و سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه‌ای ملت شریف ایران را به مشارکت در انتخابات دعوت کرد و سید ابراهیم رئیسی را اصلح دانست.
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، در این بیانیه آمده است: جامعه روحانیت مبارز، با کمال احترام به همه نامزد‌های ریاست جمهوری، در پیشگاه خداوند متعال شهادت می‌دهد انتخاب و معرفی برادر بزرگوار، روحانی خدوم، سختکوش و انقلابی، جناب حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، برای حفظ وحدت و هماهنگی ملی، توسعه و اقتدار کشور و ایجاد رفاه عمومی و دفاع از ارزش‌ها و پاسداری از حقوق ملت و میراث ماندگار شهیدان، انتخابی اولی و اصلح است.
جامعه روحانیت مبارز افزود: امید آن داریم در پرتو عنایات خداوند سبحان، جناب آقای رئیسی با برخورداری از تجارب و سوابق ارزشمند و اخلاق و سلوک نیکو و مواضع روشن و ارزنده با استفاده کامل از ظرفیت کارشناسی کشور، نخبگان علمی‌ و سیاسی متعهد و کارآمد و با نگاهی عالمانه و فراجناحی همراه با سعه‌صدر گام‌های بلندی در راه استحکام ارکان وحدت و همبستگی ملی ارتقای فرهنگ و اخلاق و منش دینی جامعه برداشته و با انجام تعهدات و وعده‌های خود، دستگاه اجرایی را کارآمدتر و سرمایه اجتماعی را افزایش دهد. ان‌شاءالله با رأی بالا و قاطع شما به ایشان و همراهی پس از تشکیل دولت قوی، شاهد ایرانی توانا، پیشرو و امن و شهروندانی عزتمند و برخوردار باشیم. میعاد همه ما روز جمعه ۲۸ خرداد در شعب اخذ رأی. پیروز باشید!
جلیلی در جمع تاکسیرانان تهران حضور یافت
بیمه تاکسیرانان و خانواده‌هایشان را پیگیری می‌کنیم
سعید جلیلی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، با حضور در پایانه تاکسیرانان میدان آزادی تهران با تاکسیرانان گفت‌وگو کرد.
به گزارش فارس، اختصاص بنزین به همه مردم، مسئله بیمه تاکسیرانان و عمل به وعده‌ها در صورت رئیس‌جمهور شدن از جمله دغدغه‌هایی بود که تاکسیرانان در گفت‌وگو با جلیلی مطرح کردند.
جلیلی اظهار داشت: من چندین سال از همین‌ترمینال با تاکسی به محل زندگی خود در کرج می‌رفتم و با مشکلات شما تاکسیران‌ها آشنا هستم.
یکی از تاکسیرانان گفت: اولین‌باری است که یک مسئول در جمع تاکسیرانان حضور می‌یابد و حرف آنها را می‌شنود. از شما می‌‌خواهیم که در صورت رأی‌آوری، این حضور را ادامه دهید.
جلیلی بیان داشت: بسیاری از رانندگان ممکن است بر اثر حادثه‌ یا یک پیش‌آمد، برای مدتی درآمدی نداشته باشند؛ ‌همچنین ممکن است یک هفته با خانواده به سفر بروند و درآمدی نداشته باشند. بنابراین نیاز است که دغدغه درآمد این صنف را رفع کرد. برای رفع این دغدغه، یک کارت اعتباری را در اختیار رانندگان قرار خواهیم داد.
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری موضوع بیمه تکمیلی رانندگان را حائز اهمیت خواهند و اظهار داشت: لازم است بیمه تکمیلی رایگان یا با هزینه اندک در اختیار رانندگان قرار بگیرد.
وی با‌ اشاره به مشکلات تاکسیرانان گفت: کمتر از نصف راننده‌ها بیمه هستند و ما ان‌شاءالله موضوع بیمه تاکسیرانان و خانواده‌هایشان را پیگیری می‌کنیم.
آیت‌الله رئیسی: 25 نفر از مجموعه بانک مرکزی را دستگیر کردیم
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری اظهار داشت: تعارض منافع از موانع جدی در حل معضلات کشور است. کسی که منافع شخصی دارد نباید در نظام تصمیم‌گیری باشد.
وی تصریح کرد: بانک‌ها باید درست عمل کنند. بانک مرکزی جایگاه نظارتی دارد و باید درست عمل کند. ما پیگیری کردیم و از مجموعه بانک مرکزی 25 نفر را دستگیر کردیم. یعنی جایی‌ که باید نظارت کند خودش فاسد است.
پرونده‌های متعددی محصول ارز 4200 تومانی است
به گزارش فارس، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: پرونده‌های متعددی در کشور محصول ارز 4200 تومانی است. ما باید برای هر تصمیمی ‌سامانه نظارتی تعریف کنیم. باید رصد کنیم که کجا هزینه می‌شود و چگونه هزینه می‌کند؟
وی خاطرنشان کرد: برای این امر باید حوزه‌های غیرتولیدی را بدون جذابیت کرد. اینکه بانک برود ارز و طلا و زمین بخرد و فریز کند تولید را غیرجذاب می‌کند.
آیت‌الله رئیسی اظهار داشت: با نظام مالیاتی عادلانه می‌توان این جذابیت را تعدیل کرد. با کاهش ملایم مالیات از ۲۵ درصد به سمت ۱۰ درصد می‌توان تولید را جذاب‌تر کرد و با مالیات بر فعالیت‌های غیرمولد از جذابیت آنها کاست.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه صنایع کوچک و کارگاه‌ها را باید توانمند کنیم تا در برابر تکانه‌ها تاب بیاورند، لازمه این مسئله حمایت تسهیلاتی است، افزود: نکته بعدی ارتباط دادن این صنایع با صنایع بزرگ است که هم با هم رشد کنند و هم بتوانند تاب‌آوری بیشتری داشته باشند.
آیت‌الله رئیسی گفت: ما شوک وارد کردن به اقتصاد را قبول نداریم و هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداریم. مردم به شایعات توجه نکنند و بدانند ما برنامه‌ای برای افزایش هزینه‌های مردم نداریم.
زاکانی: پنج نامزد جریان انقلاب به سمت همگرایی بروند
کاری نکنیم انتخابات ۹۲ تکرار شود
علیرضا زاکانی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشست روشنگری مسجد جامع نارمک خودباوری را یکی از عوامل پیشرفت کشور دانست و گفت: وزیر صنایع دور اول روحانی گفت باید مدیر از خارج بیاوریم و بلد نیستیم خود را مدیریت کنیم، عین این باور را رئیس‌جمهور هم دارد و به زبان هم می‌آورد، چنان‌که اگر فردی بگوید می‌توانیم با اتکا به توان داخلی خود را اداره کنیم، به او می‌گویند می‌خواهید دور کشور حصار بکشید و دروغ در جیب آن فرد می‌کنند.
به گزارش فارس، وی گفت: تحریم‌ها حدود 15 درصد اثر دارد، مابقی آن ناشی از خودتحریمی ‌است. در شرایط فعلی هیچ موردی واجب‌تر از ساختن ایران اسلامی به‌عنوان یک الگو نیست و در این راه اولویت حل مشکل معیشت مردم است، برخی علاقه ندارند در کشور کار کنند.
زاکانی تأکید کرد: روزانه بیش از 70 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می‌شود، در این میان  600 هزار نفر بین 4 تا 10 خودرو دارند یعنی حدود 40 میلیون نفر خودرو ندارند که پول بنزین خود را می‌توانند دریافت کنند. زمانی در مورد نحوه توزیع بنزین به زنگنه گفتم این چه وضع توزیع بنزین است گفت روحانی گفته بالاشهری‌های تهران ماشین زیاد دارند اگر به آنها بنزین ندهیم، ناراحت می‌شوند!
وی با تأکید بر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی خاطرنشان کرد: حضور در پای صندوق ضرورت جدی است، و انتخاب یک راه و جهت که توجه معطوف به توانمندی داخلی و استفاده از همه فرصت‌های داخلی و خارجی دارد، ضرورت دارد. ما در کل دنیا 2 رایزن اقتصادی داریم در حالی که ‌ترکیه تنها در عراق 22 رایزن اقتصادی دارد، برخی مسئولین خودشان کاسب هستند باید دید چه کسی می‌تواند کشور را اداره کند و اگر کسی ضمن تکیه به ملت از رهبری تبعیت کرد، پیروز است. این پنج نامزد باید با هم صحبت کنند که مردم را گرفتار تشتت نکنند و با هم، هم‌افزایی داشته باشند.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز امتحان بزرگی برای نامزدها است؛ اینکه مردم را به خود دعوت می‌کنند یا به انقلاب، هر پنج نفر جدی کار می‌کنند اما آیا باید تا پایان انتخابات بمانند؟ نباید اجازه داد سال 92  تکرار شود که فردی بیاید، کشور را به خاک سیاه نشاند و وزرا ماه به ماه التماس کنند او را ببینند اما او وقت ندهد.
زاکانی یادآور شد: آینده کشور بسیار درخشان است که راه آن حضور پای صندوق، انتخاب درست، برخورد با مفسدین و برخورد با افرادی است که از سر سفره مردم ارتزاق می‌کنند و به آنها خیانت می‌کنند. لذا با حضور در پای صندوق می‌توانیم کشور را از اختاپوس فساد و تبعیض نجات دهیم. وی تأکید کرد: باید پنج نامزد به سمت همگرایی برویم.
زاکانی در واکنش به اظهارات روحانی:
یا واقعیت‌ها را نمی‌بینید یا نمی‌خواهید ببینید
به گزارش فارس، علیرضا زاکانی همچنین در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد و مدیریت مهم‌ترین مسئله کشور است چرا که کمر مردم در زیر بار مشکلات معیشتی خم شده است و رئیس‌جمهور فعلی بارها اعلام کرده است همه چیز خوب است؛ باید به چنین کسی بگوییم یا واقعیت‌ها را نمی‌بینید یا نمی‌خواهید ببینید.
قاضی‌زاده: دولت سلام تبعیض را برطرف می‌کند
سید امیرحسین قاضی‌زاده ‌هاشمی، کاندیداى سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به استان کرمانشاه و در جمع خبرنگاران کرمانشاه را استان غیورمردان، ورزشکاران و دلاوران‌مردان دوران جنگ تحمیلی دانست و اظهار داشت: این استان یک استان آسیب‌دیده و توسعه نیافته است که نرخ بیکاری در آن بسیار بالاست. ما روز گذشته در سیستان و بلوچستان بودیم و امروز به استان کرمانشاه آمده‌ایم به‌خاطر اینکه این استان‌ها، استان‌هایی هستند که کمتر مورد توجه بوده‌اند و نیاز به برنامه‌ریزی برای رشد بیشتر در این استان‌ها وجود دارد و این اقدام ما توجه دولت سلام به این مسئله مهم را نشان می‌دهد.
به گزارش فارس، وی گفت: در گام دوم انقلاب، عدم توازن و تبعیضی که بین مناطق مختلف کشور است مورد توجه دولت سلام قرار دارد و ما به‌دنبال آن هستیم که این تبعیض‌ها را برطرف کنیم.
به گزارش تسنیم، قاضی‌زاده ‌هاشمی‌‌ در جمع مردم زاهدان نیز اظهار داشت: ما در کشور دو منطقه داریم که ظرفیت رشد سریع دارد و می‌تواند برای دیگر نقاط کشور نقش پیشران را ایفا کند که یکی سیستان و بلوچستان و دیگری خوزستان است. این دو استان آینده ایران است و در واقع لوکوموتیوهای اقتصاد ایران هستند که باید در آنها سرمایه‌گذاری ویژه انجام شود.
رضایی: نهضت بزرگ خانه‌سازی ایرانیان را راه‌ می‌اندازم
محسن رضایی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه استانی کردستان اظهار داشت: استان آذربایجان می‌تواند به شمال عراق، ‌ترکیه و جمهوری آذربایجان و ارمنستان تجارت عظیمی ‌داشته باشد، سیستان و بلوچستان می‌تواند به افغانستان، پاکستان، دریای عمان و هندوستان مبادلات عظیمی داشته باشد؛ خراسان با آسیای مرکزی، خوزستان با شمال خلیج ‌فارس و کویت و عراق، کرمانشاه و ایلام و سایر استان‌های ما خراسان شمالی، جنوبی، اصفهان و اراک هرکدام به اندازه یک کشور می‌توانند تولید کنند.
به گزارش تسنیم، وی از راه‌اندازی نهضت بزرگ خانه‌سازی ایرانیان خبر داد و افزود: در قالب این طرح مردم با 10درصد آورده و 90 درصد تسهیلات صاحب خانه می‌شوند، البته سود بانکی را دولت پرداخت می‌کند.
رضایی با بیان اینکه در این طرح خود خانه‌سازان را هم در بازار سرمایه مشارکت داده و از طریق بازار سرمایه نقدینگی جذب و خانه ساخته و به مردم می‌فروشند، گفت: راه‌اندازی نهضت مسکن منجر به راه افتادن 300 صنعت پشت‌سر آن می‌شود.
مهرعلیزاده مطرح کرد؛ بهبود وضعیت با استفاده از ظرفیت‌های موجود در جامعه و نیروهای انسانی جوان
محسن مهرعلیزاده، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم فارس بیان داشت: یکی از اصلی‌ترین وظایفی که بر عهده تمامی آحاد مردم وجود دارد، این است که در کنار همدیگر قرار بگیریم تا بتوان نسبت به شناسایی مشکلات و برطرف کردن آن اقدام کرد.
به گزارش مهر، وی تأکید کرد: طی سالیان اخیر سطح فقر در جامعه افزایش یافته است و این مهم موجب ایجاد ناامیدی در جامعه شده و باعث شده تا بنیان فعالیت‌های اجتماعی نیز تضعیف شود اما می‌توان با حضور مردم در جامعه و کمک به یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم.
مهرعلیزاده تصریح کرد: ناامیدی‌هایی که در جامعه ایجاد شده فشار بر مردم را نیز افزایش داده و تحمل زندگی نیز برای بسیاری از آنان سخت شده است اما می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های موجود در جامعه و استفاده از نیروهای انسانی جوان ضمن برطرف کردن فشارها نسبت به بهبود وضعیت جامعه اقدام کرد.
همتی: استان‌ها باید توسط مردم همان استان اداره شوند
عبدالناصر همتی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با مردم قزوین که از طریق سیمای مرکز استان قزوین انجام شد، اظهار داشت: نتیجه تمرکز بر روی شهرهای بزرگ چیزی جز دور شدن مردم از روستاها و شهرهای کوچک و رانده شدن به حاشیه شهرهای بزرگ نیست و باید این سیاست به اتمام برسد.
وی گفت: ما اگر می‌خواهیم استان‌ها توسعه یابند، باید در راهبرد کلانی که داریم ویژگی‌های هر استان را مورد توجه قرار دهیم و به همین دلیل هر سه ماه یک‌بار جلسه‌ای را با نخبگان استان‌ها خواهیم داشت و به‌ تدریج و به‌طور جدی روند توسعه استان را زیر نظر قرار می‌دهیم. کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه استان‌ها پتانسیل بسیار خوبی برای پیشرفت دارند، تأکید کرد: استان‌ها باید توسط خود مردم استان و توسط نخبگان استان و بر مبنای شایسته‌سالاری اداره شوند. معنا ندارد وقتی در استانی افراد نخبه و توانمند وجود دارد، افراد دیگری از استان‌های دیگر را که با مسائل استان آشنا نیستند، وارد استان کنیم.
حمایت مدال‌آوران ورزشی از رئیسی
به گزارش فارس، شماری از قهرمانان رشته‌های ورزشی و نام‌آوران المپیک و پاراالمپیک و همچنین تعدادی از روسای فدراسیون‌های ورزشی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کشور در نشست هم­‌اندیشی با فعالان ستاد تشکل­‌های مردمی پیروان ولایت (حامیان آیت‌­الله سید ابراهیم رئیسی) دغدغه‌­ها و انتقادات خود را از وعده­‌های توخالی دولت کنونی مطرح کردند و از امیدواری خود برای رفع مشکلات جامعه ورزشی با آغاز به کار دولت جدید تحت ریاست جمهوری آیت‌­الله رئیسی سخن گفتند.
باهنر: کاندیداهای جریان انقلاب با انصراف خود به افزایش آرای آیت‌الله رئیسی کمک کنند
محمدرضا باهنر در نشست جامعه اسلامی مهندسین اظهار داشت: جامعه اسلامی مهندسین در ذیل شورای وحدت از مدت‌ها قبل از آیت‌الله رئیسی به‌عنوان کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
به گزارش فارس، وی افزود: بنده از برخی کاندیداهایی که در جریان انقلاب هستند، خواهش می‌کنم که با توجه به‌نظرسنجی‌ها با انصراف خود، به افزایش آرای آیت‌الله رئیسی کمک کنند.
غفوری‌فرد: آیت‌الله رئیسی می‌توانست خیلی حرف‌ها را
در مناظره بگوید اما به‌خاطر اخلاق نگفت
حسن غفوری‌فرد، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با‌ اشاره به برگزاری مناظره‌های انتخاباتی اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی در هر سه مناظره انجام‌ شده، به‌جای تخریب رقیب، به تبیین برنامه و کارنامه‌اش پرداخت.
وی افزود: آقایان مهرعلیزاده و همتی به‌جای اینکه نظرات خود را بگویند، دائما تلاش می‌کردند دیگران را تخریب کنند. البته ماجرا اول از آقای مهرعلیزاده شروع شد که مدعی ۶ کلاس سواد آقای رئیسی شد! در صورتی که ایشان هم تحصیلات دانشگاهی و هم تحصیلات حوزوی دارد.
این فعال سیاسی گفت: این حرف در حالی مطرح شد که مهرعلیزاده که خودش را دکتر معرفی می‌کند، هنوز از رساله‌اش دفاع نکرده است. آقای همتی هم همه تلاشش این بود که بگوید من اقتصاددان هستم، اما برنامه اقتصادی نداشت و فقط حرف‌های هیجانی می‌زد.
غفوری فرد خاطرنشان کرد: آقای رئیسی در مناظرات اولاً اخلاق را رعایت کرد و دیگر اینکه، ایشان از زمان قانونی که برای دفاع داشت، استفاده نکرد. آقای رئیسی با مسئولیت‌هایی که داشته‌، نسبت به افراد و نیز موضوعات مختلف شناخت بیشتری دارد و می‌توانست خیلی از حرف‌ها را بیان کند، اما به لحاظ اخلاقی از اطلاعات خود استفاده نکرد.
حمایت مولوی عبدالحمید از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰
به گزارش تسنیم، دفتر مولوی عبدالحمید، امام‌جمعه اهل ‌سنت زاهدان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جمع‌بندی و بیانیه شورای هم‌اندیشی که به موافقت و امضای اکثر اعضای این شورا رسیده است، مورد تایید و حمایت شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید می‌باشد.
حمایت ۱۰۰۰ استاد دانشگاه پیام نور از آیت‌الله رئیسی
۱۰۰۰ نفر از اساتید دانشگاه پیام نور کشور با صدور بیانیه‌ای از آیت‌الله رئیسی حمایت کردند.
در این بیانیه آمده است: ملت فهیم و غیور ایران بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مشتاقانه به پای صندوق‌های رای خواهند رفت. همه آگاهیم که تقویت حاکمیت ملی، تداوم استقلال و عزت جهانی، ارتقای توانمندی نهادهای تصمیم ساز و اجرایی، بهبود سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، رونق اقتصادی، توجه به عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد همه وابسته به حضور پررنگ و مشارکت حداکثری در انتخابات است. مشارکتی که رئیس‌جمهور آینده بتواند با اتکا بر رای و پشتوانه گسترده مردمی، برنامه‌های خود را به منظور بهبود و ارتقا اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه بهتر اجرا نماید. ملت ایران بارها با حضور در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی و به خصوص انتخابات، وحدت و یکپارچگی شکوهمند خود را به نمایش گذاشته‌اند.
به گزارش فارس، در ادامه بیانیه مذکور خاطرنشان شده است: جمعی از اعضای هیئت علمی‌ دانشگاه پیام نور به‌عنوان گسترده‌ترین دانشگاه دولتی در بدنه آموزش عالی کشور هم‌پای دیگر اقشار جامعه ضمن حضور در انتخابات و دعوت همگان به مشارکت در انتخابات و با احترام به همه نامزدهای حاضر در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری، حمایت خود را از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی اعلام می‌دارد.
رئیس جبهه اصلاحات ایران:
برای نجات ایران در انتخابات شرکت کنید
به گزارش فارس، بهزاد نبوی، رئیس نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان (جبهه اصلاحات ایران) طی پیامی ‌ویدیویی خطاب به ملت ایران اظهار داشت: خواهش من این است که برای نجات ایران و برای اینکه کشور دچار سرنوشتی نشود که راه برگشت نداشته باشیم، در انتخابات شرکت کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر: