kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۷۲۵۵
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴گفت: در صفحه اول کیهان دیروز تصویری از یک دختر خردسال چاپ شده و آمده بود این دخترک ضمن حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به غزه همراه با خانواده خود به شهادت رسیده است!
گفتم: اینگونه اشتباهات در رسانه‌ها متداول است. آن تصویر و خبر مربوطه در اخبار صدا و سیما و برخی از خبرگزاری‌های معتبر آمده بود و کیهان نیز آن را پوشش داده بود.
گفت: بعضی‌ها دوستانه به کیهان تذکر داده‌اند ولی برخی در فضای مجازی به شدت علیه کیهان موضع گرفته و فحاشی کرده‌اند که چرا کیهان این جنایت را به اسرائیل نسبت داده است؟!
گفتم: ولی جنایات رژیم صهیونیستی که قابل انکار نیست. این رژیم به کودک‌کشی شهرت دارد و همه ساله صدها کودک مظلوم را به خاک و خون می‌کشد!
گفت: اتفاقاً این برخورد از جانب سایت‌هایی است که حتی به یک نمونه از جنایات اسرائیل هم اشاره نکرده و نمی‌کنند! و اگر این‌گونه نبود باید ابراز خوشحالی می‌کردند که این کودک زنده است.
گفتم: رضاخان برای سرکشی به سربازخانه رفته بود و از سربازی پرسید؛ ناهار چی دارین؟ سرباز سلام نظامی داد و گفت؛ اِشکنه قربان! رضاخان درِ دیگ را برداشت و گفت؛ اینکه پلوست و سرباز گفت؛ خُب چه بهتر قربان!
نام:
ایمیل:
* نظر: