kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۷۲۱۹
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱بزرگترین مرکز واکسیناسیون خودرویی بیماری کووید- ۱۹ در بوستان ولایت واقع در جنوب تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش ایرنا، آئین افتتاح و بهره‌برداری از نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی جنوب تهران با حضور علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا کلانشهر تهران، علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران و جمعی از مسئولان شبکه بهداشت و با استقبال خانواده‌های سالمند در بوستان ولایت برگزار شد. فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونای کلانشهر تهران در این مراسم گفت: بعد از اینکه در سه مرحله شناسایی افراد واجد شرایط دریافت واکسن کرونا طی شد، در مرحله چهارم کار تزریق واکسن انجام می‌شود.
علیرضا زالی افزود: تجمیع مراکز واکسیناسیون یکی از سیاست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا است که با همکاری شهرداری تهران این کار در حال انجام است.قرار است شهرداری تهران نسبت به واگذاری سوله‌ها و همچنین بوستان‌های مهم و پرتردد برای واکسیناسیون شهروندان همکاری کند.
زالی با بیان اینکه در اردیبهشت ماه امسال نیز از اولین مرکز واکسیناسیون خودرویی تهران در بوستان سرخه حصار رونمایی کردیم، ادامه داد: با همکاری شهرداری تهران در تلاش هستیم این مراکز در مناطق مختلف پایتخت توسعه یابد.
وی با بیان اینکه در تهران حجم قابل توجهی از افراد بالای ۶۰ سال از مصادیق اولویت دار گروه‌های هدف واکسیناسیون کرونا هستند، اظهارداشت: تامین فضاهای مناسب و توجه به تراکنش مناسب جغرافیایی برای تسهیل شرایط دریافت واکسن سالمندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
نام:
ایمیل:
* نظر: