kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۴۹۶۹
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند بزرگ کلاهبرداری اینترنتی در شمال کشور خبر داد و گفت: این باند به حساب ۴۱۵ شهروند دستبرد زده است.سرتیپ مرتضی میرزایی از انهدام باند بزرگ کلاهبرداری اینترنتی شمال کشور به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان آمل خبر داد و گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان در شهرستان آمل به پلیس فتا مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از آنان از سوی فردی یا افرادی ناشناس، کارآگاهان پلیس فتا با انجام تحقیقات از مالباختگان دریافتند، این افراد با هدف خرید شارژ و لباس در تله درگاه جعلی (فیشینگ) گرفتار شده و اطلاعات حساب بانکی آنان لو رفت.
فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با دریافت این اطلاعات تیمی از کارشناسان پلیس فتا در بررسی‌های خود متوجه شدند تعداد دیگری از شهروندان نیز به همین شیوه مورد دستبرد و کلاهبرداری قرار گرفتند.
سردار میرزایی، افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی، متهمان که از اعضای یک باند اینترنتی و ساکن یکی از استان‌های همجوار بوده‌اند، شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: متهمان اعتراف کردند، پس از سرقت و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی افراد، اقدام به خرید و فروش سکه و طلا می‌کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: