kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۴۷۸۳
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۵
رسانه‌های آمریکایی از رسوایی اخلاقی جدید ولیعهد سعودی پرده برداشتند. بن سلمان اخیرا در ملاقات با یک بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی آمریکایی وعده هدیه یک میلیارد دلاری به وی داده و 400 میلیون دلار آن را هم نقدا تقدیم کرده است!

 

«محمد بن سلمان»، ولیعهد عیاش سعودی را می‌توان یکی از پرحاشیه‌ترین و فاسدترین ولیعهدهای تاریخ سعودی دانست. وی به دلیل اینکه در هرم قدرت سعودی جایگاهی نداشت با هدف تثبیت قدرت خود دست به اقدامات خطرناکی مانند به راه‌انداختن جنگ شکست خورده یمن و یا رونمایی از سند خیالی اصلاحات در عربستان زد. با این حال شخصیت بن سلمان یک وجه دیگری دارد که از چشم رسانه‌ها دور نمانده است.
طبق گزارش مشرق، اخیرا رسانه‌های آمریکایی از رسوایی اخلاقی جدید «محمد بن سلمان» ولیعهد جوان سعودی و رابطه مشکوک وی با یک بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی پرده برداشتند. وب سایت «هالیوود ریپورتر» در این زمینه نوشته، محمد بن سلمان با «الکسا جاگو» بازیگر آمریکایی فیلم‌های غیر اخلاقی در عربستان دیدار کرده است. بر اساس این گزارش «الکسا جاگو» که مهمان محمد بن سلمان در عربستان بود سال‌هاست که از طریق فعالیت در فیلم‌های غیر اخلاقی پول به دست می‌آورد.
طبق گزارش وب سایت آمریکایی‌هالیوود ریپورتر، بن سلمان در سال ۲۰۱۹ با این بازیگر آمریکایی و دوست وی دیدار و ۴۰۰ میلیون دلار به عنوان پیش پرداخت از یک میلیارد دلاری که قرار گذاشته بود به آنها بدهد، به این دو نفر پرداخت کرده است!
«الکسا جاگو» در این زمینه فاش کرده که او به همراه دوستش با یک هواپیمای شخصی به مکانی در صحرا منتقل شدند، آنها در فرودگاهی فرود آمدند که به نظر می‌رسید تاکنون از آن استفاده نشده و سپس به هتلی رفتند که مهمانان زیادی در آنجا پذیرش نمی‌شوند. به گفته این بازیگر زن فیلم‌های غیر اخلاقی، ولیعهد جوان عربستان او را به یک ناهار تشریفاتی دعوت کرد، در حالی که او تنها زن حاضر در رستوران بود.
وی همچنین گفت که شاهزاده بن سلمان درباره دیدگاه‌های خود نسبت به عربستان و تمایلش برای پیشرفت حقوق زنان به مدت طولانی صحبت کرد و در پایان به او قول داد که یک میلیارد دلار به او بدهد. این نخستین بار نیست که خبر روابط ولیعهد جوان عربستان با بازیگران آمریکایی فاش می‌شود. پیش از این نیز پدر «لیندسی لوهان» بازیگر آمریکایی از روابط عاطفی! میان دخترش و «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی خبر داده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: