kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۴۵۷۶
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
نخستین مرکز اطعام مهدوی در قالب سومین مرحله پویش ایران همدل در استان تهران راه‌اندازی شد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نخستین آشپزخانه طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده در استان تهران در مراسمی راه‌اندازی شد.
رئیس ستاد مرکزی اطعام مهدوی در این مراسم با بیان اینکه سال گذشته هزار و 700 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی با حضور ۱۱۰ هزار نیروی داوطلب مشارکت کردند، گفت: امیدواریم در ماه مبارک رمضان امسال تعداد مراکز اطعام مهدوی و افطاری ساده به سه هزار مرکز برسد.
مجید باجلان  با اشاره به اینکه در طول ماه رمضان گذشته ۱۲ میلیون پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری این تعداد به ۲۵ میلیون وعده غذای گرم برسد و همچنین مشارکت ۳۰۰ هزار نیروی داوطلب و جهادی را در طرح اطعام مهدوی شاهد باشیم.
 باجلان با تاکید بر اینکه تمام مراکز اطعام مهدوی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌اند، ادامه داد: با توجه به شیوع موج چهارم بیماری کرونا در کشور، کمک به هموطنان آسیب‌دیده از این ویروس منحوس مورد تاکید کمیته امداد است و به همین منظور از هموطنان نیکوکار دعوت می‌کنیم پرشورتر از سال گذشته در طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده مشارکت کنند.
وی ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، تاکید کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری #۱۴* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام کنند. همچنین پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: