kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۴۰۰۷
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
سه عنوان کتاب مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت، ویژه نوجوانان، که با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شده‌اند به چاپ دوم رسیدند.


کتاب «بچه‌های خوب، زندگی خوب» که چاپ اول آن در سال 1398 انجام شده بود توسط علی شعیبی نگارش شده و 52 شیوه و روش زندگی پیامبر اکرم(ص) را در چهار حوزه زندگی یعنی ارتباط با خدا، ارتباط با خویش، ارتباط با دیگران و ارتباط با طبیعت با زبانی ساده بیان می‌کند تا نوجوانان با الگوگیری از رفتار پیامبر اسلام(ص)، زندگی خوب و سالم و شادابی را برای خود فراهم آورند.
کتاب «جایزه‌های خدا» در سال 1399 به چاپ رسیده است. در این کتاب علی شعیبی کوشیده است تا 39 کار و عمل پسندیده، خوب و ارزشمند را با استفاده از آیات قرآن و کتب معتبر اسلامی استخراج و به زبانی ساده و زیبا بیان کند. خوبی‌ها و پاکی‎‌ها، شیرینی زندگی دنیا و همنشینی با خوبان در آخرت را به ‌همراه خواهند داشت. این کتاب توسط دبیرخانه منابع آموزشی و ‌تربیتی وزارت آموزش و پرورش (رشد) به‌عنوان کتاب مناسب تأیید و به مخاطبان معرفی شده است.
کتاب «مراقب جایزه‌هایت باش» نیز در سال 1399 چاپ شده و مورد استقبال قرار گرفت و اینک چاپ دوم آن عرضه شده است.در این کتاب علی شعیبی، در نقطه مقابل کتاب «جایزه‌های خدا» 30 کار و عمل ناپسند و زشت و گناه را بیان کرده و ضمن معرفی آنها، عواقب سوء و عذاب‌های خداوند را نسبت به مرتکبین آنها گفته است و سعی کرده تا با توصیف آن گناهان، نوجوانان را به تفکر وادارد که نام آن رفتارهای ناصواب را بیابند و در انتهای کتاب نیز پاسخ صحیح آنها داده شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: