kayhan.ir

کد خبر: ۲۱۳۹۶۵
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی در شرایطی برگزار شد که سخت‌ترین قرعه به نام دو تیم ذوب آهن و استقلال خورد.
بعد از ظهر دیروز و در محل سازمان لیگ فوتبال ایران قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران برگزار شد. این مسابقات طی روزهای هشتم و نهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. البته تاریخ دیگری برای نمایندگان فوتبال ایران که در آسیا حضور دارند، در نظر گرفته خواهد شد. براساس قرعه‌کشی انجام شده 16 تیم حاضر در مسابقات باید به ترتیب زیر باهم مصاف بدهند.
*استقلال تهران(میزبان).........................................ذوب آهن اصفهان
این مصاف شاید سخت‌ترین قرعه مسابقات مرحله یک شانزدهم بود که به میزبانی آبی‌های پایتخت در تهران مقابل سبزپوشان اصفهانی برگزار می‌شود که اخیرا با حضور مجتبی حسینی شرایط امیدوارکننده‌ای پیدا کرده‌اند.
*شاهین بندرعامری (میزبان)...............................................پرسپولیس
این بازی به میزبانی شاهین بندر عامری برگزار می‌شود تا تنها تیم دسته دومی حاضر در مرحله یک شانزدهم مسابقات که به قرعه خوبی نخورده، حداقل در خانه از سرخپوشان فوتبال ایران پذیرایی کند. البته که این مصاف می‌تواند انگیزه‌های زیادی برای بازیکنان ناشناخته شاهین داشته باشد و هواداران این تیم همین حالا احتمالا به شدت از درآمدن این قرعه خوشحالند.
*آلومینیوم (میزبان)..........................................................تراکتورتبریز
یکی از حساس‌ترین و پرحاشیه‌ترین رقابت‌های این مرحله به میزبانی اراکی‌ها در ورزشگاه امام خمینی برگزار می‌شود. جایی که بازگشت رسول خطیبی به اراک و تقابل منصوریان سرمربی سابق تراکتور با این تیم، جذابیت‌ها و حساسیت‌های ویژه‌ای را خواهد داشت.
*خوشه طلایی (میزبان)................................................سپاهان اصفهان
در این مسابقه شاگردان محرم نویدکیا به دلیل میزبانی مقابل مس رفسنجان، میهمان هستند و احتمالا به دلیل آماده نبودن ورزشگاه ساوه‌ای‌ها باید در ورزشگاه کارگران به مصاف این تیم که با وحید بیاتلو نتایج خوبی کسب کرده، قرار بگیرد.
*گل گهر (میزبان)........................................................پارس جنوبی جم
شاگردان امیرقلعه نویی که در مرحله قبلی مس کرمان را حذف کردند، در این مرحله نیز با قرعه خوبی مواجه شده‌اند و باید به مصاف پارس جنوبی جم بروند که با محمد نصرتی مشکلات مالی زیادی را در هفته‌های پایانی سال تجربه کرده است.
*قشقایی (میزبان)..........................................................فولادخوزستان
یکی دیگر از مصاف‌های لیگ برتری و لیگ یکی در شیراز و ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شکل خواهد گرفت و شاگردان جواد نکونام به مصاف شاگردان خرمزی خواهند رفت.
*نساجی (میزبان)..........................................................ملوان بندرانزلی
این مسابقه را می‌توان یکی دیگر از تقابل‌های هیجان انگیز مرحله یک شانزدهم نهایی نامید. جایی که بار دیگر فوتبال گیلان و مازندران که همیشه کری‌های زیادی میان آنها وجود داشته، با یکدیگر تقابل خواهند داشت
*خیبر خرم‌آباد (میزبان)...........................................صنعت نفت آبادان
درنهایت مصاف شاگردان ویسی با تیم صنعت نفت آبادان که این روزها در پی استعفای سیروس پورموسوی شرایط مبهمی دارد، دیگر دیدار مرحله یک شانزدهم را تشکیل خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: