kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۹۰۲۸
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
با فوت ۸۴ بیمار دیگر
سخنگوی وزارت بهداشت با جان باختن ۸۴ بیماردیگر، مجموع قربانیان کرونا در ایران از ۵۷ هزار نفر گذشت.به گزارش وبدا، سیما سادات لاری دیروز اظهارداشت: از 30 دی تا ۱ بهمن و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۱۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۴۰ نفر از آنها بستری شدند.
لاری با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۴۸ هزار و ۳۱۶ نفر رسیده است، افزود: متاسفانه در طول این مدت، ۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۷ هزار و ۵۷ نفر رسید.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۱۳۷ هزار و ۸۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، ادامه داد: چهار هزار و ۲۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند، همچنین تا کنون ۸ میلیون و ۶۸۸ هزار و ۷۳۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، بر اساس آخرین تحلیل‌ها، ۱۰ شهر آمل، بابل، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، سوادکوه، فریدونکنار، قائمشهر و نکا در استان مازندران در وضعیت قرمز، ۲۳ شهر کشور در وضعیت نارنجی، ۱۶۳ شهر در وضعیت زرد و ۲۵۲ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: