kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۸۷۲۹
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
معاون استاندار تهران با اشاره به اثرات مثبت طرح شهید سلیمانی:
معاون استاندار تهران با اشاره به ارزیابی مطلوب از اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در سطح استان تهران بر لزوم استمرار هم افزایی در اجرای این طرح و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد.

شکراله حسن بیگی در تشریح ادامه روند اجرای طرح شهید سلیمانی در استان تهران به ایسنا گفت: خوشبختانه بر اساس ارزیابی انجام شده اثرگذاری طرح شهید سلیمانی در تهران مطلوب بوده است. در حال حاضر رنگ آبی به عنوان شرایط کم خطر درنظر گرفته شده است و منع رفت و آمد از ساعت ۲۱ تا ۴صبح حتی در این شرایط حاکم خواهد بود.
حسن بیگی ادامه داد: در حقیقت طرح شهید سلیمانی از ابتدای اجرا اثرگذاری مناسبی در سطح استان تهران در چهار محور شناسایی، رهگیری، قرنطینه و حمایت داشته است. هم‌افزایی که در اجرای این طرح به وجود آمده، باید با قوت استمرار داشته باشد و هر چند آمارهای کرونا ویروس کاهش یافته ولی نباید توقف و خللی در اجرای این طرح ایجاد شود.
وی با اشاره به ضرورت مشارکت مردم جهت مقابله با کرونا ویروس افزود: باید پروتکل‌های بهداشتی همچنان به عنوان یک ضرورت در دستور کار همه شهروندان قرار گیرد. مردم همواره در صحنه‌های مختلف مشارکت و همراهی داشته‌اند و تقاضا داریم برای مقابله با این ویروس نیز با پرهیز از تردد و تجمعات غیرضروری مشارکت و همراهی خود را نشان دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر: