kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۸۲۸۶
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: این استان ۲۴ دی ماه ۹۹ میزبان ۱۵ شهید گمنام جنگ تحمیلی خواهد بود که پیکر مطهر این شهدا در نقاط مختلف تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.
به گزارش ایرنا، سعید کوشکی جهرمی، افزود: این شهدا در عملیات‌های کربلای پنج، رمضان، تک دشمن در سال ۶۷ و والفجر یک به شهادت رسیدند.
وی با بیان اینکه ۳۰ نقطه استان فارس متقاضی خاکسپاری شهدای گمنام هستند، گفت: ۱۵ شهید گمنام چهارشنبه هفته جاری وارد فارس شده و در ۱۲ نقطه به خاک سپرده می‌شوند و در مراحل بعد سایر نقاط استان نیز میزبان شهدای گمنام خواهند بود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس با بیان اینکه از ۱۵ شهید گمنام ۶ شهید در شهرستان شیراز تشییع و به خاک سپرده خواهند شد، اظهارکرد: از این ۶ شهید ۲ شهید در بهشت احمدی، یک شهید در پشتیبانی منطقه ۲ ارتش، یک شهید در پادگان شهید بهمن باقری، یک شهید در لشکر ۱۹ فجر و یک شهید در دانشگاه صنعتی شیراز به خاک سپرده می‌شوند.
کوشکی افزود: همچنین یک شهید در دانشگاه علوم پزشکی گراش، ۲ شهید در شهر قره‌بلاغ شهرستان فسا، یک شهید در دانشگاه آزاد اسلامی آباده، یک شهید در دانشگاه آزاد اسلامی فیروزآباد، ۲ شهید در شهرستان خفر و ۲ شهید در دانشگاه جهرم و موسسه علوم قرآنی به خاک سپرده می‌شوند.
وی ادامه داد: مراسم استقبال از پیکر پاک شهدای گمنام ساعت هشت صبح چهارشنبه هفته جاری در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
کوشکی اضافه کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام نیز از پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ تا دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹ در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: