kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۸۰۲۵
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰


حضور پررنگ داورها در انتخابات فدراسیون فوتبال
نام‌نویسی برای انتخابات فدراسیون فوتبال دیروز چهره جدی به خود گرفت و چندین نفر برای سمت ریاست و هیات رئیسه نامزد شدند. انتخابات فدراسیون فوتبال دهم اسفند برگزار می‌شود. نام‌نویسی این انتخابات از چهاردهم دی آغاز شده و تا بیستم دی ماه ادامه دارد. هنوز چهره‌های شناخته شده از شرکت در انتخابات و برای کرسی ریاست پرهیز کرده‌اند و منتظر روزهای پایانی هستند. در حال حاضر فقط علی کریمی اعلام کرده در انتخابات شرکت خواهد کرد اما هنوز در محل این فدراسیون حاضر نشده است. با این حال دیروز چندین چهره برای نام‌نویسی در هیات رئیسه در انتخابات حاضر شدند. در این بین داوران بازنشسته حضور فعالی داشتند. مسعود مرادی و داود رفعتی، دو داور بازنشسته به همراه علیرضا رحیمی، عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون و رئیس‌سابق فدراسیون هندبال برای سمت کارشناس هیات رئیسه نام‌نویسی کردند. همچنین خداداد افشاریان، داور بازنشسته و رئیس‌کنونی هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد برای سمت نماینده هیات‌ها در هیات‌رئیسه نام‌نویسی کرد. در ادامه، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای کرسی ریاست این فدراسیون نام‌نویسی کرد. منصور قنبرزاده، مدیرعامل سابق نفت و عضو فعلی هیات رئیسه سازمان لیگ و شهره موسوی، مدیرعامل باشگاه بادران او را همراهی کردند تا برای سمت نواب رئیس‌نام‌نویسی کنند. منصور قنبرزاده نایب‌رئیس‌اول پیشنهادی عزیزی خادم است و گفته شده او برای نایب‌رئیسی دوم، حیدر بهاروند را در نظر دارد تا از این طریق به پیروزی در انتخابات دست یابند. فعلا نام‌نویسی ادامه دارد و انتظار می‌رود اکثر چهره‌های سرشناس در روز 20 دی و پایانی برای انتخابات پیش قدم شوند.
 اولتیماتوم به سرمربی نساجی
مدیران باشگاه نساجی 2 بازی دیگر به وحید فاضلی برای خروج این تیم از بحران فرصت دادند. مسئولان باشگاه نساجی مازندران از سه شنبه شب برنامه‌هایی را برای تغییر در کادر فنی این تیم در نظر داشتند و حتی روی نام مجید جلالی به عنوان جانشین فاضلی به جمع‌بندی رسیدند اما در نهایت دیروز وحید فاضلی را در سمت خود ابقا کردند. در نشست مدیران نساجی مقرر شد این مربی 2 بازی دیگر برای نجات نساجی از بحران فرصت داشته باشد و به کار خود ادامه بدهد در غیر این صورت تصمیم جدیدی از سوی آنها اتخاذ خواهد شد. همچنین دیروز فرهاد کوچک‌زاده از پیشکسوتان این باشگاه، به کادر فنی تیم نساجی مازندران اضافه شد.
تاتنهام در آستانه کسب جام با مورینیو بعد از ۱۳ سال
سرمربی پرتغالی یک گام تا رساندن این تیم به قهرمانی در جام اتحادیه فاصله دارد. تاتنهام آخرین بار در سال ۲۰۰۸ توانست قهرمان شود و جام اتحادیه را کسب کرد. از آن زمان تاکنون ۱۳ سال می‌گذرد و حالا بار دیگر مورینیو توانسته است این تیم را به فینال جام اتحادیه برساند. مربی پرتغالی چهار بار با چلسی و یونایتد این جام را کسب کرده است و هیچ مربی بیش از او سابقه قهرمانی در جام اتحادیه را ندارد. تیم او باید در دیدار نهایی در ورزشگاه ومبلی لندن به دیدار یکی از دو تیم منچستریونایتد یا منچسترسیتی برود.

نام:
ایمیل:
* نظر: