kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۹۷۲
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
* اینک که با مصوبه انقلابی و قابل تقدیر مجلس شورای اسلامی غنی‌سازی 20 درصد شروع شده است به هیچ‌وجه حتی با رفع تحریم‌های ظالمانه، عقب‌نشینی معنا و مفهوم عقلایی ندارد چرا که انرژی هسته‌ای صلح‌آمیز حق مسلم هر کشوری است. دوگانه انرژی هسته‌ای یا تحریم، ظلم مضاعف و باج‌خواهی آشکار است. مجلس و دولت نباید زیر این بار ننگ بروند.
ابوالقاسمی
* در مکتب سلیمانی، دشمن التماس می‌کند. یادداشت روز مدیرمسئول محترم اشاره خوبی به داستان تحریم بنزین و قصد غنی‌سازی 20 درصد اورانیوم و مقاومت و رفتار سلیمانی‌وار کشور در برابر غرب داشت که ان‌شاءالله در دولت انقلابی و جوان 1400 رقم خواهد خورد!
3949---0912 و 0049---0911
* کاش دولتمردان مانند شهید سلیمانی ادعای اطاعت‌پذیری از رهبری را در عمل نشان می‌دادند.
7345---0912
* شیطان بزرگ اگر هزاران هواپیمای بی52، هزاران نیرو، هزاران ناو غول‌پیکر هواپیمابر و.. هم به خلیج فارس گسیل نماید، ذره‌ای از عزم ما برای انتقام گرفتن در برابر شهادت سردار دل‌ها کاسته نمی‌شود و خلیج فارس را به گورستان آنان تبدیل خواهیم کرد. نیروهای مسلح ما، ملت و بسیج 20 میلیونی منتظر فرمان امام خامنه‌ای عزیز هستند.
2943---0916 و 2846---0935 و 6960---0936
* از قرار معلوم کتابی که در هنگام شهادت شهید سلیمانی در دستان ایشان بوده کتاب انسان کامل شهید مطهری بوده است. حاج قاسم شهید با این کار به ما پیام داده است که همه باید تلاش بکنیم تا عیب‌های خود را رفع کرده و به سوی انسان کامل قدم برداریم. هدفی غیر از این داشتن هدر دادن زندگی است.
5485---0912
* ترور شخصیتی مرحوم علامه آیت‌الله مصباح یزدی، عقب‌نشینی از غنی‌سازی 20 درصد و بتن‌ریزی آب سنگین اراک، ترور دانشمندان هسته‌ای، القای ما نمی‌توانیم، ترور سردار دل‌ها و همراهانش، فاجعه‌بار شدن اقتصاد و معیشت مردم و تشدید تحریم‌ها ارمغان کسانی است که نخست‌وزیر خبیث و کودک‌کش رژیم صهیونیستی آنها را سرمایه آن رژیم ‌خواند.
1936---0913
* از آیت‌الله سید احمد خاتمی که در مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله علامه مصباح یزدی به تجلیل از شخصیت کم‌نظیر علامه پرداختند و ایشان را با شهید مظلوم دکتر بهشتی مقایسه کردند، تقدیر و تشکر می‌کنم.
علیمردانی - تهران
* چرا امام خامنه‌ای عزیز فرمودند مکتب حاج قاسم؟! کتاب خاطرات شهید حاج قاسم را بخوانید به علت آن پی می‌برید و آنگاه معلوم می‌شود گام دوم انقلاب را امثال حاج قاسم‌ها چهل ‌سال قبل شروع کردند ولی دولت‌های لیبرال مانع آن بودند. ان‌شاءالله در سال آینده با انتخاب دولت انقلابی و جوان، گام اساسی در 4 دهه بعد برداشته شود.
5485---0912
* سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز! وقتی شنیدم و خواندم که گفته‌ای مقام عظمای ولایت تنهاست از خداوند تقاضای مرگ کردم. اگر منظورت خواص جامعه‌اند نمی‌دانم اما ای سردار عزیز راحت بخواب که ما پا برهنگان و بسیجیان جهان با خداوند عهد بسته‌ایم تا جان در بدن داریم لحظه‌ای از ولایت جدا نشویم حتی اگر تانک‌های دشمن از روی جنازه‌هایمان عبور کنند.
وحیدی
* شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی با شهادت خود به دست شقی‌ترین اشقیای عالم یعنی رئیس‌جمهور آمریکا چهره دروغین حقوق بشر را از چهره آمریکا کنار زد و خباثت این قدرت شیطانی بیشتر نمایان شد.
1375---0916
* این یک سال در فراق سیدالشهدای مقاومت سردار دل‌ها هرگاه یادی از او شد محال بود که اشک ما جاری نشود، عزیزترین و نزدیک‌ترین ما رحلت کردند ولی پس از یک هفته اشکمان خشک شد. روز شهادت این عزیز توفیق حضور در مشهد را داشتم وقتی حاج آقا فرحزاد خبر شهادت را ساعت 6/30 صبح در رواق امام خمینی(ره) اعلام کرد گویا زلزله‌ای رخ داده بود! چنان فریادها به آسمان بلند شد که بعید می‌دانم این جمعیت در مرگ پدر، مادر، برادر، خواهر و.. خویش این‌گونه کرده باشند. این ثمره اخلاص، ولایت‌مداری، صداقت و پاکی او بود. خدایا ما را وارثان امین خون این عزیز و عزیزان همرزمش قرار ده و نه میراث‌خوار آنها!
طاهری
* مشکل آلودگی هوا چه از مصرف مازوت در نیروگاه‌های کشور باشد و چه نباشد چیزی از سوءمدیریت و ناکارآمدی دولت و دولتمردان کم نمی‌کند. بعد از گذشت چند دهه از انقلاب این نوع دلیل‌تراشی‌ها برای توجیه مشکلات پذیرفته نیست.
3107---0902
* خطاب به دولتمردان بنویسید، مگر نهاده‌های دامی با چمدان و توسط افراد کوله‌بر وارد کشور می‌شود که اعلام کرده‌اند نمی‌توان کنترل کرد؟ پس این همه دستگاه‌های عریض و طویل با بودجه‌های کلان چه می‌کنند؟
7345---0912
* با تشکر از خبر سیما و برنامه تفسیر و تحلیل اقتصادی آن به ویژه آقای قالیباف که بحث‌ها را به صورت شفاف بیان می‌کنند. در خبر 99/10/16 آمده بود که مقام عالی رتبه دولت 55 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی را به عده‌ای داد و در واقع نابود کرد و سفره مردم کوچک و کوچک‌تر شد. آیا پاسخی به این خسارت هنگفت دارد؟ سؤال این است که سلطان قیر و سکه به دار مجازات آویخته شدند آیا سلطان 55 میلیارد دلار نباید محاکمه شود؟!
دولابی
* در آلودگی هوا هم مردم مقصر شناخته شدند! این دولت و دولتمردان واقعاً خون به دل ملت کرده‌اند چرا که از عهده هیچ کاری برنمی‌آیند و تمام مشکلات را بر سر مردم خراب می‌کنند.
0143---0912
* عده‌ای دلال زالو صفت و رانت خوار با بازار انحصاری که در خودرو شکل گرفته زانو روی گلوی مردم گذاشته‌اند. متأسفانه دولتمردان صاحب زندگی اشرافی هم درد مردم را احساس نمی‌کنند.
0851---0912
* مجلس و دستگاه قضایی تکلیف مزدور نامه‌های زنجیره‌ای را که به پایگاه دشمن تبدیل و با پول و یارانه ملت، علیه ملت قلم‌فرسایی می‌کنند روشن کنند!
شکیبا
* تأمین امنیت اخلاقی و فرهنگی جامعه و مردم اگر از حفظ مرزها و تمامیت ارضی کشور بیشتر نباشد کمتر نیست دشمنان از طریق فضای مجازی در حال قتل عام و نسل‌کشی هستند. نمایندگان مجلس و نهادهای فرهنگی باید نسبت به این موضوع حساس باشند و به سهم خود برای امنیت بخشی فضای فرهنگی جامعه قدم بردارند.
8949---0912
* فراموش نمی‌کنم در دوره قبل از ریاست جمهوری فعلی با یارانه 45 هزار تومان 45 کنسرو تن ماهی خریدم ولی الان یارانه هر نفر به اندازه پول دو قوطی کنسرو ماهی نمی‌شود.
3271---0918
* در حال حاضر جذب نیرو برای سازمان‌ها و دستگاهها به چند نوع شرکتی، قراردادی، پیمانی، رسمی تقسیم شده و معلوم نیست درباره حقوق هر کدام چگونه حساب و کتاب می‌شود؟ چرا تکلیف استخدام نیروها را روشن نمی‌کنند؟
6759---0912
* در شهر قم خیابان انقلاب ساختمانی برای احداث بنای جدید تخریب شده ولی هیچ عقب‌نشینی در آن صورت نگرفته است. چرا شهرداری از اجرای قانون طفره می‌رود. و از راه فروش قانون کسب درآمد می‌کند؟
2914---0990
* بانک‌ها برای تغییر شماره تلفن قبلی، سند سیم کارت شماره جدید را از مردم مطالبه می‌کنند. وقتی صاحب حساب، کارت ملی و شناسنامه دارد و شخصاً متقاضی تغییر شماره تلفن است ارایه سند چه لزومی دارد؟ کی مردم از شر این کاغذ بازی‌های ادارات راحت می‌شوند؟ مگر به سمت دولت الکترونیک نمی‌رویم؟!
4205---0918
نام:
ایمیل:
* نظر: