kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۸۸۳
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
فردی که در پوشش یک شرکت سرمایه‌گذاری و دریافت سود به صورت ارز دیجیتال از وب‌سایت اینترنتی، از 47 نفر در کشور کلاهبرداری کرده بود، در مازندران دستگیر شد.

 
ساری- خبرنگار کیهان:

سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی مراجعه تعدادی از هموطنان از استان‌های مختلف کشور به پلیس فتای مازندران، مبنی بر کلاهبرداری از آنان در پوشش یک شرکت سرمایه‌گذاری و دریافت سود به صورت ارز دیجیتال از وب‌سایت اینترنتی، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.  وی افزود: با انجام تحقیقات از مالباختگان و شاکیان پرونده مشخص شد، فردی تحت عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری و طراحی وب‌سایت با جلب اعتماد مشتریان و به بهانه پرداخت سود، بیش از 42 میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرد و سپس متواری شده است.
فرمانده انتظامی مازندران گفت: کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتا در ادامه تحقیقات با اقدامات فنی و تخصصی متهم به کلاهبرداری را که ساکن یکی از شهرستان‌های مازندران بوده شناسایی کردند.
سردار میرزایی با اشاره به اینکه متهم پس از ارتکاب به جرم، به تهران متواری شده بود اذعان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم این فرد با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.
وی تصریح کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شد و با سخنان گمراه‌کننده قصد فریب پلیس را داشت، اما در ادامه تحقیقات با هوشیاری پلیس فتا و مواجهه با ادله دیجیتال به ناچار لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری از 47 هموطن به ارزش 42 میلیارد ریال اقرار کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: