kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۸۴۸
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
یک روزنامه صهیونیستی فاش کرد‌، یک سوم از نظامیان اسرائیلی که در سال ۲۰۲۰ جان خود را از دست داده‌اند، به دلیل خودکشی بوده است.

   

داده‌های آماری مرکز نیروی انسانی ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که حدود یک سوم نظامیان صهیونیست که در سال ۲۰۲۰ جان خود را از دست دادند، خودکشی کرده بودند. بنابراین گزارش، از میان ۲۸ نظامی صهیونیست که در جریان خدمت در سال ۲۰۲۰ جان خود را از دست دادند، 9 نفر خودکشی کرده‌اند. دو نفر از این نیروها پیش از خودکشی، از نهاد نظامی درخواست کمک کرده
بودند.
طبق گزارش شبکه المیادین، در گزارش روزنامه‌هاآرتص آمده است که ۱۳ نظامی صهیونیست در جریان تمرینات، حوادث جاده‌ای یا حادثه در حین خدمت، پنج نفر به دلیل بیماری و یک نظامی نیز در حین مأموریت در شمال کرانه باختری، جان خود را از دست
داده‌اند. همچنین، ۴۰ نظامی صهیونیست در سال ۲۰۲۰ در جریان حملات، حوادث یا در نتیجه بیماری زخمی شده‌اند. ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که در سال‌های اخیر برای کاهش میانگین خودکشی در میان نظامیان صهیونیست تلاش می‌کند.
خودکشی نظامیان صهیونیست در سال ۲۰۲۰ به دلیل شکست‌های ارتش رژیم صهیونیستی و اعتراضات علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم، بوده است.
بر پایه این گزارش، فشار روحی و روانی نظامیان صهیونیست به دلیل تهدیدات مقاومت ادامه دارد، به ویژه اینکه سید «حسن نصرالله» دبیرکل جنبش حزب‌الله، نیز اخیرا در سخنانش گفت: پاسخ به شهادت یکی از نیروهای حزب‌الله، به قوت خود باقی است و صهیونیست‌ها باید منتظر پاسخ ما باشند.
پیش از این نیز در یک رسوایی بزرگ برای رژیم صهیونیستی، فرمانده گردان 13 تیپ «گولانی» این رژیم‌، پس از کشف مقادیر زیادی مواد مخدر از پرسنل این گردان، تمام آنها را خلع درجه کرد و درجه‌های آنها را به آتش کشید. خبر سرقت هزاران قطعه سلاح و گلوله از یک پایگاه‌ ارتش، نیز رسوایی دیگر این رژیم بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: