kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۵۹۶
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تا رقابت‌های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک در فروردین ماه ۷ اردوی آماده ‌سازی پیش رو داریم که امیدوارم مانند اردوی گذشته به همین کیفیت برگزار شود.


محمد بنا در گفت‌و‌گویی با سایت فدراسیون کشتی اظهار داشت: پس از لیگ اردوی ما بلافاصله برگزار شد، در این شرایط زمانی و با این فاصله‌ای که به خاطر شیوع کرونا به وجود آمده بود طبیعتاً نه ما احتیاج داشتیم و نه کشتی‌گیران آن شرایط را داشتند که از لحاظ بدنی آمادگی خوبی را داشته باشند اما چیزی که کشتی‌گیران ما در این ۱۰ روز نشان دادن این بود که از انگیزه‌ بالایی برخوردار بودند و این انگیزه به آنها کمک می‌کرد که حرکت و پیشرفت کنند.
وی با بیان اینکه تا رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در فروردین ماه ۷ مرحله اردو را پیش رو داریم گفت: باید این اردوها را به خوبی و مانند اردوی قبل برگزار کنیم و تا آن زمان کشتی‌گیران به شرایط مطلوبی می‌رسند و راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک می‌شوند. سرمربی تیم ملی در مورد شرایط کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو گفت: اگر شرایط به همین صورت باشد و بتوانیم به همین شکل اردوها را برگزار کنیم و کار را همین‌طور ادامه بدهیم و از دردسر کسب سهمیه گذر کنیم در بعضی از اوزانمان شانس این را می‌بینم که به مدال برسیم اما رنگ آن را نمی‌توانم تعیین کنم.
وی ادامه داد: داشته‌هایمان همین کشتی‌گیران هستند اما کلاً همیشه در کارم با امید کار کردم و پشت کار و ممارست داشتم و به برگزاری اردوهای خوب توجه دارم برای من فرق نمی‌کند چه کشتی‌گیر شاخصی داشته باشیم و چه کشتی‌گیر نداشته باشیم ما یک زمان و در یک دوره تیم خوبی داشتیم اما الان هم این کشتی‌گیران می‌توانند راه آنها را ادامه بدهند.
نام:
ایمیل:
* نظر: