kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۴۱۴
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
ادعای سازمان راهداری
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری اعلام کرد: همچنان با کمبود لاستیک در کشور برای عرضه به رانندگان مواجه هستیم اما برخورد جدی با محتکران لاستیک ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، داریوش باقر جوان درباره آخرین وضعیت عرضه لاستیک و پرونده محتکران لاستیک تصریح کرد: بر اساس پرونده‌های تشکیل شده برخورد با محتکران لاستیک ادامه دارد و مشکل رانندگان مورد نظر با تغییر حواله برطرف شده است.
وی تاکید کرد: مسلما کسانی که در چنین شرایطی دست به این تخلفات می‌زنند و در نظم کشور اخلال ایجاد می‌کنند باید شناسایی شده و برخورد جدی با آنها صورت گیرد که اقدامات لازم در این راستا در حال پیگیری است و از حقوق مردم کوتاه نمی‌آییم.
مدیرکل دفتر حمل‌‌و‌نقل مسافر سازمان راهداری افزود: وضعیت مناسبی نداریم و با کمبود لاستیک مواجه هستیم که این مسئله در حوزه لاستیک‌های وارداتی و تولید داخل صدق می‌کند. پیگیری‌های لازم با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حل مشکل بازار و رانندگان ادامه دارد و هفته آینده جلسه‌ای با حضور تامین کنندگان لاستیک داریم که امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.
گفتنی است، چندی پیش رانندگانی که بر اساس پیماش مشمول سهمیه لاستیک به نرخ دولتی شده بودند، نسبت به اینکه نمی‌توانند حواله دریافتی خود را تبدیل به لاستیک کنند، گلایه داشتند و نهایتا با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان راهداری و وزارت راه و شهرسازی پرونده این متخلفان و احتکارکنندگان لاستیک به مراجع قضایی رفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: