kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۳۹۶
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰


*همایش معنوی پیاده‌روی به مناسبت نخستین سالگرد شهید قاسم سلیمانی صبح دیروز در بوستان نهج‌البلاغه برگزار شد و شرکت کنندگان به مقام شامخ شهدای گمنام و سردار سلیمانی و همرزمانش ادای احترام کردند. شرکت کنندگان در این همایش پس از حدود یک‌ساعت پیاده‌روی با حضور در مقبره شهدای گمنام بوستان نهج‌البلاغه به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند.
*مجمع انتخابات فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی برای تصدی احراز پست ریاست فدراسیون دیروز به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و محمدتقی امیری خراسانی با کسب ۲۹ رای از ۴۱ رای اعضای مجمع به مدت چهار سال رئیس‌فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی شد. افشین‌هادی چگینی نیز ۱۱ رای کسب کرد.
*کرملین گزارش داد که ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه و توماس باخ رئیس‌کمیته بین‌المللی المپیک گفت‌وگوی تلفنی را انجام دادند. این اولین تماس تلفنی پوتین و باخ پس از کاهش محرومیت روسیه توسط دادگاه CAS از چهار به دو سال است. با این حال روسیه با پرچم و سرود ملی خود نمی‌تواند در بازی‌های المپیک توکیو و زمستانی ۲۰۲۲ شرکت کند و در صورت حضور ورزشکاران روسی باید با پرچم المپیک در این رقابت‌ها شرکت کنند. کرملین گزارش نداد که دو طرف در مورد کاهش محرومیت روسیه صحبت کرده‌اند یا نه.
*محمود اسلامیان عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به مزایده گذاشته شدن ساختمان فدراسیون فوتبال به خبرگزاری مهر گفت: طلاعی از جزئیات رای و پرداختی‌ها ندارم. یک بخشی از پول شستا پرداخت شده و یک بخشی مانده است. عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که بالاخره تصمیم فدراسیون برای جلوگیری از مزایده ساختمانش چیست؟ تاکید کرد: وقتی تلویزیون حق و حقوق فوتبال را نمی‌دهد و پولی به باشگاه‌ها و فدراسیون تعلق نمی‌گیرد، نمی‌شود کاری کرد!
*مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش درخصوص اینکه ساختمان فدراسیون فوتبال به مزایده گذاشته شده، اظهار داشت: وزارت ورزش به این موضوع ورود نکرده است؛ چون فدراسیون فوتبال نهادی مستقل است. ضمن اینکه تا الان هم از ما کمکی برای حل این مشکل نخواستند. وی در مورد اینکه احتمال دارد ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که سند آنها به نام فدراسیون فوتبال است هم به مزایده گذاشته شود، گفت: خبری در این خصوص ندارم؛ اما مطمئن باشید اتفاقی برای ساختمان‌های این دو باشگاه رخ نخواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: