kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۲۹۱
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر به پیشرفت مطلوب فیزیکی در تعریض و بهسازی یکی از اصلی‌ترین محورهای ترانزیتی در بندر خرمشهر ‌اشاره کرد و گفت: ۵۴ میلیارد ریال به بهسازی پل‌های این بندر اختصاص یافت.

نوراله اسعدی اظهار داشت: این پروژه در راستای تعریض و بهسازی پل‌های بندر خرمشهر که بیش از ۶۰ سال از احداث آنها می‌گذرد، در حال اجرا است.
وی افزود: پروژه تعریض و بهسازی پل‌های بندر خرمشهر با هدف گسترش عملیات بندری و افزایش صادرات، واردات و تسهیل در تردد ماشین‌آلات و کامیون‌ها در یکی از اصلی‌ترین محورهای ترانزیتی اجرا می‌شود.
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با بیان اینکه این پروژه در دو بخش بهسازی و تعریض پل محور A و همچنین تعریض و بهسازی پل‌هایی که نقش مهمی در کنترل سیلاب‌های فصلی در محدوده بندر و سایر زمین‌های پایین‌دست دارند در حال اجرا است، گفت: احیا و بهسازی پل‌ها و انهار موجود در بندر خرمشهر از اهداف اجرای این طرح است.
اسعدی ابراز امیدواری کرد: این پروژه تا پایان سال ۹۹ تکمیل و بهره‌برداری شود.
وی اظهار داشت: از دیگر طرح‌های عمرانی بندر خرمشهر پروژه احداث ساختمان چندمنظوره رفاهی و آموزشی همچنین احداث مامورسرا و محل اسکان کارکنان و ماموران سازمان و سایر بنادر می‌باشد که در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی با اعتباری بالغ بر ۱۵۲ میلیارد ریال در حال اجرا است.

نام:
ایمیل:
* نظر: