kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۰۳۶
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴


چرا حمایت از تروریست جرم نیست؟
 علی سیستانی: «توی همه کشورها حمایت از تروریسم جرمه؛ من نمیدونم چرا به عده‌ای اجازه داده میشه توی شبکه‌های اجتماعی برای یک تروریست که قاتل دو نفر از نیروهای امنیتی ماست هشتگ آزادی ترند کنن! فردا روز ریگی دیگری سبز بشه اینها قطعا حامیش هستن.»
تخلف عجیب وزارت ارتباطات
 زهرا عبداللهی: «مجلس به گزارشی رسیده که بعد از استقرار cdn تلگرام، بجای ترافیک داخلی، ترافیک بین‌الملل برای مردم حساب شده و با اینکار ده‌ها هزار میلیارد تومان از کاربران تلگرام قبل از فیلترینگِ این پیام رسان کسر شده؛ تا این لحظه وزیر ارتباطات هیچ پاسخی در این باره به مجلس نداده است.»
تحول در عدلیه شعار نیست
 کاربری نوشت: «سند تحول قوه قضائیه امروز در حالی ابلاغ شده که طی این سال‌های اخیر، تمام تحولات رو مو به مو اجرا کرده، این یعنی تحول در قوه شعار نیست وگرنه مثل خیلی از مجموعه‌ها به محض تغییر مدیریت، یه سند تحول صوری ابلاغ میشد و آش همون و کاسه همون.»
سندی که هدفش کسب رضایت مردم است
 سید امیرحسین قاضی زاده: «به عنوان یکی از کسانی که در جريان تدوین سند تحول قضایی بودم، معتقدم این سند منجر به افزایش رضایتمندی آحاد ملت می‌شود. بنابراین در دوران شعارگرایی و بی‌درکی نسبت به جامعه از سوی دولت، مجلس شورای اسلامی همگام با قوه قضائیه حرکت می‌کند تا مردم طعم عدالت محوری را بیش از گذشته لمس کنند.»
دروغ‌های جریان تحریف
 علی خضریان: «جریان غربگرا درحالی تلاش دارد با شانتاژ سیاسی بهبود روابط بانکی و حتی موضوعاتی چون واکسن کرونا را به تصویب لوایح الحاق به کنوانسیون‌های پالرمو و تامین مالی تروریسم گره بزند که اجرای ۳۹ بند از ۴۱ بند برنامه اقدام باعث بهبود وضعیت تعاملات بانکی نشده
است.»
رد پای جاسوسان انگلیسی پررنگ است
 حسین رحیمی: «‏شاردن فرانسوی به عنوان جهانگرد وارد ایران شد اما جاسوس انگلستان بود. مریل آمریکایی خزانه‌دار کل ایران بود اما جاسوس انگلستان. میس لمبتون رئیس‌انجمن حمایت از حیوانات بود اما جاسوس انگلستان و طراح نظری کودتای 28 مرداد. ردپای جاسوسی انگلیس در ایران بسیار پررنگ است.»
غیر رسمی کم داریم
 کاربری نوشت: «امثال مستند غیر رسمی خیلی کم داریم. چرا مردمی که در سخت‌ترین شرایط اقتصادی پشت جمهوری اسلامی ایستاده‌اند نباید از زندگی مسئولان‌شان بدانند؟ تهیه کردن چنین مستندهایی، شکاف بین مردم و مسئولین را کم، دل مردم را گرم و جوانان را به آینده امیدوار می‌کند.»
نام:
ایمیل:
* نظر: