kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۷۰۳۳
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تا کنون ۸۴۴۲ نفر در طرح آموزش مجازی پیش دبستانی ثبت‌نام کرده‌اند. البته حدود ۱۰ روز است که کدهای عملیاتی مناطق فعال شده است.به گزارش ایسنا، سعید ربوشه در جمع خبرنگاران درباره طرح آموزش مجازی پیش دبستانی‌ها توضیح داد و گفت: در تهران ۱۰۰ هزار نوآموز داریم که سال گذشته ۳۳ هزار نفرشان در مراکز آموزش پیش دبستانی آموزش و پرورش ثبت‌نام کرده بودند و حدود ۳۳ هزار نفر در مراکز بهزیستی بودند و مابقی هم بین مساجد، سرای محله‌ها و دیگر موسسات که موازی با آموزش و پرورش کار می‌کردند تحت پوشش قرار داشتند.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: بعد از فراخوان سالانه در خرداد، فراخوان ثبت‌نام دادیم و اعلام شد که بچه‌ها ثبت‌نام کنند اما هرچه جلوتر رفتیم ثبت‌نام‌ها مطلوب نبود و مجموعا ۵۰۰۰ نفر ثبت‌نام کردند. در مراکز بهزیستی هم همین‌گونه بود.
ربوشه افزود: در واقع در تهران کمتر از ۱۰ درصد بچه‌ها ثبت‌نام کرده بودند. در نهایت وزارتخانه اعلام کرد برای آنکه پیش دبستانی‌ها را رها نکنیم طرح دیگری را اجرایی کنیم. اعلام کردیم آمادگی داریم به طور رایگان، بچه‌ها را ثبت‌نام کنیم و اطلاعاتشان که وارد سامانه سناد شد بتوانند وارد شبکه شاد شوند.
وی با بیان اینکه در این کلاس‌ها، مربیان محتوای مدنظر را بارگذاری می‌کنند گفت: حداقلش این بود که نوآموزان در چنین فضایی قرار بگیرند.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: شش استان محتوای کل کشور را آماده کردند که تهران یکی از آنهاست و در بخش هنر و خلاقیت ۶۰۰ محتوای خوب آماده کرده است.
به گفته ربوشه، تا کنون ۸۴۴۲ نفر در طرح آموزش مجازی پیش دبستانی ثبت‌نام کرده‌اند. البته حدود ۱۰ روز است که کدهای عملیاتی مناطق فعال شده است. احساس می‌کنیم اینکار از اینکه دست روی دست بگذاریم بهتر بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: