kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۶۸۲۸
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
*‌ کسانی که برای به تصویب رسیدن FATF تلاش می‌‌کنند در هدف شیطان بزرگ برای رسیدن به مقاصد شوم اعلام شده‌اش در این زمینه شریک هستند.
2605----0915
*‌ حالا فقط منتظریم ببینیم روزنامه‌های زنجیر‌ه‌ای راجع به خباثت انگلیس در زمینه پنهان نگه‌داشتن کرونای انگلیسی چگونه برخورد می‌کنند؟!
1936----0913
* تعجب نکنید، فقط در لایحه بودجه 1400 برای اجرای سند 2030 ردیف در نظر نمی‌گیرند بلکه در صدا و سیما نیز در شب یلدا از افراد متمول و توانمند که به خرید و خوراک پسته و بادام پرداخته‌اند می‌خواهد که برای هضم آن برقصند؟! بودجه کشور را برای اعتلای کشور هزینه می‌کنند نه برای ابراز وجود چنین دلقک‌های میمون‌صفتی. اگر از ملت شرمنده نمی‌شوند حداقل از خانواده معظم شهدا حیا کنند.
4190---0917
* هر چند دولت در تلاش برای مذاکره مجدد است ولی ملت و ولایت و دیگر قوا اجازه ذلت دیگری چون برجام را نخواهند داد.
1013----0920
*‌ امام فرمودند: سازش با ابرقدرت‌ها، ظلم به بشر است. آنهایی که به ما می‌گویند سازش کنید آنها یا جاهل‌اند یا مزدور! و امام خامنه‌ای هم فرمودند: مقاومت البته هزینه دارد بدون هزینه نیست. اما هزینه تسلیم در مقابل دشمن بیشتر از هزینه مقاومت است. کسانی که دائم از مذاکره با شیطان بزرگ می‌گویند ابتدا به این بیانات نورانی توجه کنند و بعد از مذاکره حرف بزنند آن هم مذاکره با کسانی که بارها خباثت‌شان را نشان داده‌اند.
9915----0914 و 3949---0912
* دولت به جای هم‌افزایی با مجلس انقلابی و پرکار و جوان، متاسفانه راه مخالفت با آن را در پیش گرفته است. زمانی که رئیس‌جمهور نماینده مجلس بودند فریاد می‌زدند که مجلس در راس امور است اما اکنون چون خودشان در قوه مجریه هستند گویا این قوه باید در راس امور باشد؟!
وحیدی
* از اقدام نمایندگان انقلابی و ولایی مجلس شورای اسلامی در تصویب کمک معیشتی به مردم و وادار کردن دولت در پرداخت یارانه صد هزار تومانی به نیازمندان جامعه تقدیر و تشکر می‌کنم.
صادقی- از شهر مقدس قم
*‌ از مسئولان و دلسوزان کشور عراق درخواست می‌شود دو مکان مهم در عراق را به نام‌ شهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نام‌گذاری کنند تا موجب عذاب قاتلان و مباشران به شهادت رساندن سیدالشهدای مقاومت باشد.
دشتی
* در این آشفته بازار تولید و توزیع از مرغ،‌ تخم‌مرغ، گوشت و میوه گرفته تا مواد پتروشیمی و فلزات و... همه وجود دلالان مخرب را تایید می‌کنند. اینها از جنیان که نیستند. کافی است اراده کنند از تولید تا توزیع یعنی دوگام را کنترل کنند. در وهله اول این وظیفه بازرسان وزارت صمت است و اگر کوتاهی کردند. دادستان به عنوان مدعی‌العموم ورود کند. اگر قانون ابهام دارد، مجلس انقلابی قانون وضع کنند تا مرجع رسیدگی‌کننده به استناد قانون بتواند نسل دلالان را نابود کند.
1382----0915
*‌ چند روز پیش فیلم سینمایی «جرم» از تلویزیون پخش شد که دو بار کلمه‌ای زشت.... بیان شد با خانواده به تماشای فیلم نشسته بودم و واقعا خجالت کشیدم! چرا نظارت در سیمای جمهوری اسلامی این‌قدر ضعیف شده است؟
7552----0913
* کلاس‌های مجازی بلای جان دانش‌آموزان و خانواده‌ها شده است. واقعا اگر فکری نشود فاتحه آموزش و پرورش خوانده شده و قابل جبران نخواهد بود لطفا تدبیری شود تا در مناطق نارنجی و زرد حداقل کلا‌س‌ها نیمه حضوری شود. با روند فعلی یادگیری بسیار پایین است.
5255---0915
* گفته می‌شود کرونای انگلیسی از شهریور فعال شده و گسترش یافته است. لازم است تمام کسانی که در این مدت در رفت و آمد به این کشور بوده‌اند مورد آزمایش و قرنطینه قرار گیرند. چون کرونای انگلیسی همانند سیاستمداران خبیثشان، وحشی، مرموز و نامرد است!
8530---0936
* جاری شدن سیل ناشی از بارندگی آن هم در استان گرمسیری چون خوزستان از غیراصولی بودن شهرسازی خبر می‌دهد و کمک‌های گروه‌های جهادی و بسیج برای رفع آسیب‌های منازل مردم موقتی و اضطراری است - خدا جزایشان دهد- ولی مسئولین امر باید فکری اساسی برای این مصیبت هر ساله خوزستان بکنند.
6263---0938
* از آقای علی منصوریان مربی فوتبال در حمایت از کالای ایرانی تشکر می‌کنم و به وجود چنین ورزشکاران متعهد افتخار می‌کنم.
طورانی- جانباز
* دولت می‌گوید به 40 میلیون نفر که بیمه ندارند، حقوق‌بگیر نیستند، بازنشسته نیستند و... یارانه کمک‌معیشتی صدهزار تومان تعلق می‌گیرد! یعنی در کشور ما این تعداد تحت پوشش و بیکارند؟! بسیاری هستند که جزو این دسته‌ها نیستند ولی در بخش‌های خصوصی فعالند و حقوقشان نیز از قشر کارگر و کارمند بسیار بیشتر است و متاسفانه گویا بخشی از اینها هم شامل حالشان شده ولی مستحق واقعی جامانده است!
2162---0915  و 7250---0919
*جمعیت حاجی‌آباد بیرجند به اندازه برخی شهرستان‌هاست ولی بافت جدید آن مستضعف‌نشین است و دسترسی آنها به تنها خانه بهداشت این منطقه مشکل است. از مسئولین استان درخواست می‌شود یک واحد ساختمانی برای خانه بهداشت درنظر بگیرند.
8125---0937
«پاسخ شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه مترو»
«در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه، پنج‌شنبه مورخ 1399/9/27 صفحه 2 با مضمون: شلوغی مترو و عدم رعایت فاصله اجتماعی، ضمن تشکر از مسافر گرامی و همچنین سپاس از آن روزنامه وزین به خاطر انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خوانندگان و ظرفیت ایجادشده جهت تعامل و پاسخگویی به شهروندان و مسافران محترم، به اطلاع می‌رساند موضوع کمبود واگن و شلوغی مترو و استقبال و ازدحام مسافر و در نتیجه عدم فاصله‌گذاری در واگن‌های مترو به‌خصوص در ساعات پیک مسافری، واقعیتی است که در حال حاضر به دلیل کمبود واگن در شبکه متروی تهران با آن مواجه هستیم و امیدواریم با پرداخت بودجه‌های مصوب توسط دولت، این مشکل تا حدودی برطرف گردد.»
«پاسخ روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای»
«در پاسخ به پیام مردمی مندرج در روزنامه به تاریخ 99/8/10 با عنوان «آسفالت شهرری- ورامین»، ضمن سپاس از انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه نظرات هموطنان،‌ به آگاهی می‌رساند علاوه بر انجام اقدامات ایمنی و عملیات راهداری جاری و مستمر شامل ایمن‌سازی با نصب علائم و تجهیزات ایمنی و لکه‌گیری راه و چاله‌پرکنی سطح محور که در طول سال توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در محور مذکور انجام می‌شود. در سال جاری لکه‌گیری موضعی در مسیر رفت محور مذکور در مقاطع دارای خرابی شدید (شهرری- ورامین) انجام و روکش آسفالت آن نیز در دستور کار پیمانکار مربوطه قرار دارد. همچنین در مسیر برگشت
(ورامین - شهرری) برآورد انجام عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت محور تهیه شده که در مرحله فرآیند برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است.»
نام:
ایمیل:
* نظر: