kayhan.ir

کد خبر: ۲۰۶۷۰۳
تاریخ انتشار : ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴
قسمت جدید مستند «غیر رسمی» که روایتی از دیدارهای رهبر انقلاب با طیف‌های مختلف از جمله اهالی فرهنگ و هنر را روایت می‌کند، این هفته از تلویزیون پخش خواهد شد.این قسمت از مجموعه مستند «غیر رسمی»، پنج‌شنبه (۴ دی‌ماه) ساعت ۲۰ در مجموعه رسانه‌های KHAMENEI.IR و شبکه سوم سیما و همچنین جمعه ساعت ۲۱ از شبکه افق و شنبه ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است. جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی ‌برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال ۹۵ در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.
مؤسسه‌ پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی ‌خامنه‌ای)، روایتی از این دیدارها را در مجموعه مستند «غیر رسمی» تولید کرده که قسمت دوم این مجموعه با موضوع «مروری بر دیدارهای پنج‌شنبه‌ای» رهبر انقلاب و حاشیه‌های این جلسات آماده پخش شده است.
گفتنی است، قسمت اول این مستند که روایتی از دیدار راویان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب بود، چند ماه پیش و به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شده بود.نام:
ایمیل:
* نظر: