kayhan.ir

کد خبر: ۱۹۱۰۷۲
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
اصرار به بازگشایی سینماها در شرایط افزایش شیوع ویروس کرونا، باعث شده تا صاحبان برخی از فیلم‌ها از اکران آثار خود در این شرایط انصراف دهند، این در حالی است که برای این فیلم‌ها بلیط فروخته شده است!

به گزارش سینماپرس، پس از دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا برای بازگشایی سینماها و رایزنی‌های فراوان برای انتخاب فیلم‌ها، بالاخره قرار شد دو فیلم «شنای پروانه» و «خوب، بد، جلف؛ ارتش سری» در کنار چند اثر دیگر از اول تیر اکران شوند.
همه کارها طبق برنامه پیش می‌رفت تا اینکه رسول صدرعاملی، تهیه‌کننده «شنای پروانه» در مصاحبه‌ای از اکران این فیلم انصراف داد و دلیلش را عدم حمایت‌ از سوی نهادهای مربوط برای اکران عنوان کرد. طبق شنیده‌های ما سازندگان فیلم پیمان قاسمخانی (خوب، بد، جلف؛ ارتش سری) نیز تمایلی به اکران آن در این برهه زمانی ندارند.
این در حالی است که سامانه‌های زیرمجموعه «سمفا» برای یکشنبه یکم تیر بلیت‌فروشی کرده‌اند و خبرهایی از به اوج رسیدن شیوع ویروس کرونا و ادامه‌دار شدن تعطیلی برخی مراکز به گوش می‌رسد که شاید در به تعویق افتادن بازگشایی سینماها و اکران فیلم‌ها تأثیرگذار باشد.
حالا با توجه به شرایط موجود و بلیت‌فروشی که انجام شده باید دید در صورت به تعویق افتادن بازگشایی سینماها و یا به نتیجه نرسیدن سرنوشت اکران فیلم‌های منتخب، تکلیف بلیت‌های فروخته شده و پول مردم چه می‌شود.نام:
ایمیل:
* نظر: