kayhan.ir

کد خبر: ۱۹۰۶۱۶
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام یک باند که در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از ۱۴۳ نفر کرده بودند، خبر داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی گفت: از مدت‌ها قبل شکایاتی مبنی بر زورگیری، سرقت موبایل و کارت‌های بانکی از سوی سرنشینان دو خودرو در محور شهرقدس- شهریار به پلیس رسید.
خانچرلی افزود: در تحقیقات اطلاعاتی مشخص شد که متهمان سوار بر دو  خودرو سواری، اقدام به مسافرکشی کرده و پس از طی مسافتی با تهدید سلاح سرد تلفن همراه، پول و کارت‌های بانکی مال‌باختگان را سرقت کرده و به‌سرعت از محل متواری شده‌اند.
وی با بیان این‌که ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و گشت‌زنی‌های هدفمند موفق به شناسایی زورگیران شدند، ادامه داد: کارآگاهان در عملیاتی غافلگیرانه هر پنج سارق را دستگیر کردند.
به گفته فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، هر پنج متهم در بازجویی‌ها به ۱۴۳ فقره زورگیری از شهروندان اعتراف کردند.
انهدام ۲ باند قماربازی در شمال و جنوب پایتخت
مأموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ با دریافت اخبار مردمی مبنی بر فعالیت دو باند قماربازی در سعادت‌آباد و نازی‌آباد این دو باند را منهدم کردند.
به گزارش ایسنا، به گفته افسر این دو پرونده، تمامی  افراد دستگیر شده اعتراف کرده‌اند که محل‌ها از سوی افراد اصلی که جزو دستگیرشدگان نیز بودند، اجاره شده و شرط حضور افراد در این پاتوق‌ها داشتن معرف بوده و به راحتی امکان حضور در آن وجود نداشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: