kayhan.ir

کد خبر: ۱۹۰۲۰۱
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران از افزایش 40 درصدی مسافران این ناوگان همزمان با اجرای طرح ترافیک در هفته جاری خبر داد.

احمد تابنده به فارس گفت: از ابتدای راه‌اندازی این ناوگان به تدریج تعداد مسافران افزایش یافته ولی از ابتدای هفته جاری همزمان با اجرای طرح ترافیک تعداد مسافران  40 درصد افزایش یافت.
تابنده با بیان اینکه بیشترین متقاضیان استفاده از مینی‌بوس‌های رزروی کارمندان دولت هستند، افزود:‌ کارمندان 70 تا 80 درصد مسافران مینی‌بوس‌های رزروی هستند البته در حال حاضر هنوز از اتوبوس‌های رزروی استفاده نکرده‌ایم و مینی‌بوس‌ها به اندازه نیاز بوده
است.
وی ادامه داد: در حال حاضر مینی‌بوس‌های رزروی در 68 مسیر اصلی مسافران را جابه‌جا می‌کنند که برخی از این مسیرها خرده مسیرها را در دل خود جای داده است به‌طوری که مثلا مسیر چهاردیواری به هفت‌تیر مسیر پونک به ولی‌عصر را نیز دربر گرفته است.
مدیرعامل شرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی تهران گفت: برنامه‌ریزی داریم که در آینده مسیر تردد اتوبوس‌ها را در ابتدای صبح دوبار تکرار کنیم به صورتی که مینی‌بوس یا اتوبوس رزروی یک بار 6:30 و یک بار 7 صبح در شروع روزکاری مسافران را جابه‌جا
کنند.
تابنده در مورد نرخ کرایه‌های اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی اظهار داشت: فعلا تصمیمی برای افزایش نرخ کرایه‌ها نداریم و کرایه‌ها با تخفیف 60 تا 70 درصدی حداکثر 2500 تومان است.
نام:
ایمیل:
* نظر: