kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۶۱۲۳
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱


ویلموتس برای پاسخ به دفاعیه ایران مهلت خواست
وکیل فدراسیون فوتبال می‌گوید پس از ارائه دفاعیه ایران به فیفا، مارک ویلموتس برای پاسخگویی به این دفاعیه مهلت خواسته است.
محمدرضا شاه‌منصوری، یکی از وکلای فدراسیون فوتبال درباره شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال برای دریافت غرامت و همچنین درخواست این مربی بلژیکی برای پاسخگویی به دفاعیه ایران از فیفا گفت: در پرونده ویلموتس می‌گفتند که یک وکیل خارجی برای پیگیری این پرونده از سوی فدراسیون فوتبال منصوب شده است که اصلا چنین موضوعی مطرح نیست. منتهی در آن مقطع گفته شد که یک وکیل خارجی هم در کنار فدراسیون فوتبال حضور داشته باشد که تعامل و رفت و آمد با فیفا را راحت کند. یک دعوایی از طرف ویلموتس مطرح شد که ما هم متقابلا پاسخ دادیم. الان دعوای متقابل را داشتیم که طبق آخرین خبر آقای ویلموتس برای پاسخ به این موضوع فرصت خواستند.شاه‌منصوری همچنین درباره برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده‌های حقوقی تیم‌های ایرانی در فدراسیون فوتبال گفت: پرونده‌های ما در فیفا زیاد هستند و با توجه به بحث کرونا که وضعیت قراردادی ما را با چالش روبرو کرده است، فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت درباره این موضوع جلسه‌ای برگزار کند و بر اساس جمع بندی ها و نظر باشگاه ها، راهکار درستی را برای انعقاد قرارداد با این بازیکنان داشته باشیم.وی یادآور شد: واضح و مبرهن است که حجم زیاد از پرونده های ما در فیفا نگران کننده است. امروز جلسه ای با حضور نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ دسته یک و روسای کمیته‌های مختلف داشتیم که در خصوص بازیکنان خارجی و پرونده های DRC در فیفا چه اقدامی اتخاذ شود. تیم‌های ایرانی حدودا 60 پرونده در کمیته تعیین وضعیت فیفا دارند.
نوری: اسکوچیچ باید حق رشد خود را به ملوان بپردازد!
مالک باشگاه ملوان می‌گوید اسکوچیچ در ایران از این تیم شروع کرده است و باید با باشگاه ما توافق کند تا بتوانیم بدهی او را پرداخت کنیم.
پژمان نوری، مالک باشگاه ملوان، عصر دیروز بعد از جلسه فدراسیون فوتبال برای مدیران باشگاه‌های بدهکار درباره نتایج این نشست گفت: جلسه بسیار خوبی بود مخصوصا برای باشگاه ملوان، چرا که باشگاه ما درگیر دو پرونده مالی است، پرونده آقای سرگئی پاشنکو و اسکوچیچ. این جلسه درباره راهکارهای چگونگی دفاع از باشگاه در برابر فیفا و شرح قوانین مربوط به این موضوعات بود که بسیار مفید بود.او درباره پرونده مالی دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق ملوان گفت: در این جلسه درباره این موضوع صحبت کردیم و با توجه به انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی و همانطور که با پیشرفت بازیکنان باید به تیم‌ها حق پیشرفت برسد، آقای اسکوچیچ نیز مربی‌گری در ایران را از تیم ملوان شروع کرد و به همین دلیل ما انتظار داریم او با باشگاه ملوان درباره مسائل مالی به یک توافق برسد تا باشگاه بتواند قرارداد این مربی را پرداخت کند. او باید حق رشد خود را به ملوان بدهد!
لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مرداد ماه برگزار می‌شود
اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد همه بازی‌های باقی مانده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در مردادماه برگزار خواهند شد. به گزارش آس، همه بازی‌های باقی مانده این فصل لیگ قهرمانان اروپا (۲۰-۲۰۱۹) در ماه آگوست (مرداد) برگزار خواهند شد. با فرض این که لیگ‌های اروپایی پایان یافته‌اند دیدارهای برگشت باقی مانده از یک هشتم نهایی در روزهای هفتم و هشتم آگوست به انجام خواهند رسید. منچسرسیتی میزبان رئال مادرید خواهد بود، بارسلونا به مصاف ناپولی می‌رود، بایرن برابر چلسی قرار می‌گیرد و یوونتوس میزبان لیون خواهد بود. بر اساس اعلام اسکای اسپورت ایتالیا بازی‌های رفت یک چهارم نهایی یازدهم یا دوازدهم برگزار خواهند شد و دیدارهای برگشت چهاردهم یا پانزدهم به انجام خواهد رسید. پیش از بحران کرونا تیم‌های اتلتیکومادرید، پاری سن ژرمن، لایپزیگ و آتالانتا به این مرحله صعود کرده بودند. دیدارهای رفت نیمه نهایی هجدهم و نوزدهم آگوست و بازی‌های برگشت بیست و یکم و بیست و دوم این ماه برگزار می‌شوند. فینال هم بیست و نهم آگوست در ورزشگاه آتاترک استامبول انجام خواهد شد. این در حالی است که لیگ قهرمانان ۲۱-۲۰۲۰ در اکتبر (مهر) آغاز خواهد شد.لیگ اروپا از دوم آگوست دوباره از سر گرفته می‌شود و بازی‌های لغو شده سویا-رم و اینتر-ختافه از مرحله یک هشتم نهایی برگزار خواهد شد. دیدارهای برگشت این مرحله برای ششم آگوست برنامه‌ریزی شده است. دیدارهای رفت یک چهارم دهم و برگشت سیزدهم برگزار می‌شوند. نیمه نهایی یک هفته بعد در روزهای هفدهم و بیستم انجام خواهد شد. فینال هم در گدانسک آره‌نا بیست و هفتم آگوست برگزار خواهد شد. یوفا سه‌شنبه با ۵۵ فدراسیون فوتبال جلسه خواهد گذاشت و چهارشنبه با لیگ‌های اروپایی صحبت می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: