kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۹۶۸
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
فرمانده پایگاه دریابانی کیش از توقیف 13 فروند شناور متخلف در آب‌های این جزیره خبر داد.


کیش- خبرنگار کیهان:

علی‌اصغر جمالی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای سلامت جزیره کیش و از ابتدای طرح  مقابله با متخلفان حوزه سلامت مردم و جامعه، طی یک ماه گذشته نیروهای پایگاه دریابانی کیش با رصد حوزه استحفاظی و اعزام گشت، حین کنترل آب‌های این جزیره، 13 فروند شناور صیادی که در حال ورود به این جزیره بودند را توقیف کردند.
وی علت توقیف این 13 شناور را عدم رعایت قوانین ابلاغی به‌ویژه بی‌توجهی به ممنوعیت ترددها برابر ابلاغیه شورای سلامت جزیره کیش، تردد بدون مجوز در شب، بی‌توجهی به شرایط جوی نامناسب و اقدام به جابه‌جایی مسافر برای ورود غیرقانونی به جزیره عنوان کرد و افزود: با هماهنگی قضایی این شناورها به‌مدت یک ماه توقیف خواهند بود.
جمالی تأکید کرد: سلامت و آرامش مردم خط قرمز پلیس محسوب می‌شود و دریادلان این فرماندهی با هرگونه اقدامی که باعث از بین رفتن سلامت و امنیت و آرامش مردم شود در راستای قانون برخورد جدی خواهد شد. فرمانده پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان ساخت: صیادان و مردم عزیز ایران اسلامی از سفرها پرهیز و به رعایت این اصل مهم توجه جدی داشته باشند و کیشوندان نیز می‌توانند با در خانه ماندن برای مقابله با ویروس کرونا کمک شایانی به جامعه پزشکی کنند و در صورت مشاهده تخلفات با سامانه 110 تماس حاصل فرمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر: