kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۹۱۸
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰


تبریز- خبرنگار کیهان:
بخش عمده‌ای از خانواده‌های کم‌درآمد و بی‌بضاعت و نیز آسیب‌دیدگان از کرونا با حرکت‌های خودجوش خیرین و نیکوکاران تبریز در قالب‌ تاسیس پویش‌های مردمی و نیز بسیج پایگاه‌های مقاومت محلات، تحت حمایت قرار می‌گیرند. در این قالب «پویش رحمت» 20 هزار نفر را تحت پوشش حمایت‌های معیشتی قرار می‌دهد.
سعید جلالی عضو هیئت امنای این حرکت خیریه گفت: خانوارهایی که تحت پوشش حمایتی هیچ نهاد و ارگانی قرار ندارند و بر اثر کرونا دچار آسیب شده‌اند، حمایت می‌شوند.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود مجموع خانوارها به 20 هزار نفر می‌رسد و معتمدین و نیکوکاران پویش به طور خودجوش و بدون تغذیه و حمایت از جایی، اقدام به تحت حمایت قرار دادن خانوارهای مورد نظر می‌کنند که مورد شناسایی قرار می‌گیرند.
کاظم خامه‌چی سخنگوی این پویش نیز از شناسایی نزدیک به 13 هزار نفر در این راستا خبر داد و با عنوان این که در طول هفته جاری 5 هزار سبد غذایی در مناطق محروم شهر توزیع می‌شود و بقیه نیز در هفته بعد در اختیار خانوارها قرار می‌گیرد، گفت: 12 قلم اجناس مورد نیاز به صورت سبدهای حمایتی تحویل افراد می‌شود.
این گزارش حاکی است در سبدهای حمایتی پویش رحمت گوشت قربانی، برنج، مرغ، نخود، لوبیا، قند، شکر،‌ روغن، چای، رب‌گوجه فرنگی، پنیر وجود دارد.نام:
ایمیل:
* نظر: