kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۷۲۹
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی گفت: در صورتی که شرایط از نظر ویروس کرونا به حالت عادی برگردد تا پایان سال انتخابات ۱۲ فدراسیون ورزشی برگزار خواهد شد.رضا خسروی اظهار کرد: در شرایط کنونی که وضعیت کشور از نظر ویروس کرونا در حالت بحرانی قرار دارد و کلیه برنامه‌ها لغو شده است ما نیز نمی‌توانیم انتخاباتی را برگزار کنیم. البته پیش‌بینی ما بر این است که تا پایان سال انتخابات ۱۲ فدراسیون ورزشی را در صورتی که شرایط از نظر این بیماری به حالت عادی برگشت برگزار کنیم.
او گفت: در حال حاضر برخی از فدراسیون‌ها همانند دوومیدانی، ووشو، پزشکی ورزشی و اتومبیل‌رانی با سرپرست اداره می‌شود که سعی ما بر این است تا هر چه زودتر انتخابات این فدراسیون را برگزار کنیم تا زودتر تکلیف آنها مشخص شود. خسروی اضافه کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای ووشو چند روزی است که آغاز شده و اگر بعد از ماه مبارک رمضان شرایط مناسب باشد ثبت‌نام از کاندیداهای دوومیدانی نیز آغاز خواهد شد.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در پایان گفت: با توجه به اینکه هنوز وضعیت کشور از نظر ویروس کرونا مشخص نیست جلساتی را در وزارت ورزش و جوانان برگزار کردیم و تصمیم بر این است که در صورتی که مشکلی در برگزاری مجامع وجود نداشته باشد هر چه سریع‌تر انتخابات را برگزار کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: