kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۶۹۲
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
* سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در عید خجسته نیمه‌شعبان، روح دینداری،  امید و نشاط دیگری به کشور دمید. به طور قطع این بیانات حکیمانه  قوت قلبی برای همه امت مومن و ولایتمدار خواهد بود تا با تداوم پایبندی به آرمان‌های الهی و مکتب مهدویت، به فرج در امور دنیوی و اخروی خودشان دست یابند.
6263----0938
*‌ اتحاد و همبستگی مردم ایران ریشه در باورهای دینی دارد. هم‌اکنون مساجد به پایگاهی برای شکست کرونا تبدیل شده است، هیئت‌های مذهبی که غذا و اقلام بهداشتی و... تهیه می‌کنند و راه شهیدان در هر کوی و برزن چراغ راه مردم شده است و شاهد فرهنگ ایثار و جهاد هستیم. کاش این فرهنگ عاشورایی در میان برخی مسئولین هم وجود داشت تا برخی از مشکلات اصلا به وجود نمی‌آمد.
9891---0918
*‌ خداوند بر درجات امام راحل‌(ره) بیفزاید که روحیه و تفکر ایثار و فداکاری را در کشورمان احیا نمودند تا در موانع بحرانی مثل سیل، زلزله،  کرونا و... ملت خوش بدرخشند و مایه عزت و آبرو برای کشور شوند.
1936----0913
*  امام خامنه‌ای توصیه فرمودند که توانمندان به ضعفا کمک کنند. لازم است خیرین گرامی با محوریت مساجد و هیئت امنا و پایگاه بسیج محل و افراد مورد اعتماد به شناسایی افراد نیازمند اهتمام ورزند و در تقسیم آذوقه با برنامه و تدبیر وارد عمل شوند تا براساس عدالت تقسیم شود و طوری رفتار نشود که نیازمندی چند بار بگیرد و نیازمند دیگری یک بار هم نتواند بگیرد!
7215----0915
*‌ ذوق‌زدگی برخی سیاسیون از کمک‌های نسیه اروپا برای مقابله با کرونا در ایران واقعا خفت و حقارت این عده را نشان می‌دهد. واقعیت این است که کانال مالی اروپا تا به اینجا مکمل تحریم‌ها عمل کرده است.
3152----021
* در نگاه مهدوی و آرمان قرآنی احیاء و هدایت یک نفر بسان احیاء و هدایت کل بشر است. با چنین نگاهی است که ساخت جامعه مهدوی یعنی جامعه با محتوای قسط، معرفت و عزت ممکن خواهد شد و بشر به آرزوی همیشگی خود خواهد رسید. برای رسیدن به چنین جامعه آرمانی باید سبک زندگی اسلامی را جایگزین سبک زندگی غربی کرد.
0291----0918
* یادمان نرفته که همین استعمارگران غربی چطور اموال مردم ایران را بلوکه می‌کردند و به سرقت می‌بردند و وضع حقوق بشر را در ایران زیر سوال می‌بردند حالا که کرونا وارد مرزهای جبهه استکبار شده مردم همان کشورها به چشم خود می‌بینند که در کشوری زندگی می‌کنند که دموکراسی و حقوق بشر فقط ابزارهایی در دست نظام سرمایه‌داری و استکباری بوده است.
3384-----027
* برفت قاسم و برپاست شوکت سلیمانی
بپاست غرش رعد و نگاه بارانی
100 روز با سردار سلیمانی، یادداشت روز آقای زارعی شادمانه و غمناک بود... نام عملیات ضد یمنی‌ها (عملیات سردار سلیمانی) خیلی قشنگ بود.
0049---0911
* از یک سو آمریکایی‌ها پایگاه‌هایشان را در عراق تخلیه می‌کنند از سوی دیگر اقدام به توطئه و مداخله در امور داخلی عراق می‌کنند و تنها راه درمان کردن این ویروس در خاک عراق، بیرون انداختن این جرثومه فساد و ناامنی است.
شهرام مفید
* موضوع ویروس کرونا نباید ما را از دیگر حوادث مهم مثل ظلم و ستم ظالمان جهان به ملت‌های مظلوم مانند فلسطینی‌ها و یمنی‌ها غافل کند. امروز مثلث شوم عربستان، آمریکا و اسرائیل با محاصره غزه و یمن مرتکب جنایت‌های ضدبشری شده‌اند و باید محکوم شده و تقاص پس بدهند.
آشوریان
* از عباس عبدی چنین تحلیلی در مورد روابط با چین و واقعیات کرونایی آمریکایی و تقبیح اظهارات سخنگوی وزارت بهداشت، شگفتی اصلاح‌طلبان، بعید بود... ما که سر در نمی‌آوریم از این جماعت!... ولی خوشم می‌آید از اخلاق رسانه‌ای کیهان که بدون غرض‌ورزی، نیک و بد هرکسی را اطلاع‌رسانی می‌کند...
2846---0935
* طرح فاصله‌گذاری هوشمند اگر نتیجه‌اش کشاندن مردم به خیابان و ادارات و بانک‌‌ها و پرسه‌زنی باشد به معنی بی‌حرمتی به جان‌‌های پاک فدا شده مدافعان سلامت و دهن‌کجی به تلاش شبانه‌روزی پرستاران و اوج‌گیری مجدد کرونا خواهد بود.
2088---0915
* در برخی شهرها مثل کرمانشاه رفت و آمدها و مغازه‌‌ها مثل سال‌های قبل باز است. نه از دستکش در دست مردم خبری است و نه از ماسک و... پس مصوبات ستاد کرونا برای چیست؟
9082---0918
* دو ماه قبل توصیه به عدم استفاده از وسیله نقلیه شخصی می‌شد و حال برعکس توصیه به عدم استفاده از وسیله نقلیه عمومی! این اشارت ز جهان ناپایدار و فانی و بی‌وفا ما را بس!
5204---0903
* بچه‌های دانش‌آموز ابتدایی روستاها نه امکانات دسترسی به اینترنت دارند و نه خانواده‌شان پولی برای خرید تلفن همراه، کامپیوتر، لپ‌تاپ و... چرا آموزش و پرورش هم معلمان و هم دانش‌آموزان را
آزار می‌دهد؟
8495---0911
* بهداشت نان‌ها کمتر از بهداشت شیرینی‌های خشک و تر نیست که آنها ملزم به داشتن دستکش هستند. اتحادیه نانوایی‌ها هم از نانوایان بخواهند آنها نیز در طبخ و فروش نان این‌گونه مسائل بهداشتی را مراعات نمایند.
6263----0938
* از رسانه ملی درخواست می‌شود از بیت‌المال برای سریال‌های بی‌خاصیت و بعضا منفی هزینه ننماید و هزینه‌های چنین سریال‌های منفی را برای نیازمندان و بچه‌های یتیم فاقد درآمد، هزینه کند. اگر رسانه ملی دانشگاه است آیا این اقدام عملی آموزنده‌تر از سریال‌های بدآموز نیست؟
متین کربلایی
* از مسئولین دولتی درخواست می‌شود برای بازپرداخت اقساط وام‌های مسکن چند ماه مهلت بدهند تا بازار رونق بگیرد.
0692---0910
* شایسته است تمام دوایر دولتی و نهادها یک سامانه انتقادات و پیشنهادات طراحی کنند تا از فکر همه برای کیفیت و بهبود بخشیدن امور، اصلاح و ارتقا و پیشرفت کشور بهره‌مند شوند.
0685---0916
* ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر تهران برای نامگذاری بزرگراه رسالت به نام شهید عزیز سردار حاج قاسم سلیمانی و تغییر تابلوها و علائم، متاسفانه تابلوی عبوری از امام علی(ع) به سمت همت غرب و امام علی(ع) جنوب (رسالت) تغییر نیافته است که لازم است مسئولین امر برای اصلاح آن اهتمام ورزند.
6960---0936

نام:
ایمیل:
* نظر: