kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۶۱۷
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
بر اثر بارندگی شب دوشنبه تاکنون بخشی از شهر کرمان دچار آبگرفتگی شد و به علت حجم بالای آبگرفتگی شهردار کرمان از اداره‌کل مدیریت بحران استان کرمان استمداد طلبید.

شهردار کرمان گفت: استاندار به استمداد طرح شهرداری کرمان مبنی بر همکاری دستگاه‌های اجرایی و نظامی این استان برای جمع‌آوری آب‌های سطحی حاصل از بارندگی، پاسخ مثبت داد.
به گزارش ایرنا، سیدمهران عالم‌زاده، افزود: با توجه به بارندگی شدید در کرمان و آب‌گرفتگی معابر این شهر، از محمدجواد فدایی استاندار درخواست کردیم دستگاه‌های اجرایی و نظامی برای جمع‌آوری آب‌های سطحی حاصل از بارندگی، با شهرداری همکاری کنند.
پس از استمداد شهردار کرمان، اداره‌کل مدیریت بحران استان کرمان طی مکاتبه‌ای از مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی خواست با شهرداری  همکاری کنند.
در نامه اداره‌کل مدیریت بحران استان کرمان آمده است؛ «مدیران و فرماندهان محترم منابع طبیعی شمال، جمعیت هلال احمر، سپاه ثارالله، قرارگاه جنوب‌شرق ارتش، جهاد کشاورزی، آبفا، آبفار، راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، محیط زیست و عشایری استان کرمان با توجه به آب‌گرفتگی شدید معابر شهری و درخواست شهردار کرمان، و حسب دستور استاندار، خودروهای ‌تانکر آب سیار و پمپ‌های تخلیه آب آن سازمان، در اسرع وقت در اختیار شهرداری قرار گیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: