kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۵۴۸
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
مدیرعامل ستاد فنی خودروهای تهران:
مدیرعامل ستاد فنی خودروهای تهران گفت: دوربین‌های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می‌کنند، اما در شرایط فعلی، خودروهای فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.
به گزارش ایسنا، حسین مقدم که در یک برنامه رادیویی در پاسخ به این سؤال که معاینه فنی برای خودروها در شرایط کنونی الزامی‌است یا خیر؟ گفت: معاینه فنی برای کلیه خودروهای در حال‌تردد یک الزام است اما سردار‌هادیان فر در روزهای پایانی سال گذشته اعلام کردند که خودروهای فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون نمی‌شوند.
مقدم یادآور شد: دوربین‌های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می‌کنند؛ اما در این شرایط خودروهای فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.
وی با‌ اشاره به ازدحام شدید در مراکز معاینه فنی به دلیل مشمول شدن ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار خودرو برای مراجعه به این مراکز در اسفند و فروردین ماه هر سال افزود: برای جلوگیری از ازدحام در مراکز معاینه فنی این فرصت داده شد تا در یک بازه زمانی بیشتری نسبت به معاینه فنی خودرو اقدام کنند.
این مقام مسئول با‌ اشاره به فعالیت همه روزه کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران از ساعت ۸ صبح تا ۱۶:۳۰ بیان کرد: ما حسب بخشنامه وزارت بهداشت و شهرداری تهران، اقدامات گسترده‌ای درخصوص فاصله‌گذاری اجتماعی انجام دادیم از جمله اینکه خطوط امنی را در سالن مراکز و بخش‌های دیگر مشخص کردیم تا مردم فاصله ایمنی را نسبت به یکدیگر رعایت کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: