kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۵۲۵
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

 
 «حسین اندایش» کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی استان بوشهر ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم مقابله بیماری کرونا در این استان اهدا کرد.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، گفت: هنرمندان، ورزشکاران، خیران، فعالان اجتماعی و آحاد مردم باید دست در دست هم دهند و زنجیره ویروس کرونا را قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهری سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.
دکتر امیرحسین دارابی، افزود: در این شرایط باید فرهنگ کار خیر تبلیغ تا اهمیت آن در جامعه نهادینه شود.
وی بیان کرد: موضوع حمایت مردم در نقش خیران سال‌ها است که مورد توجه قرار دارد ولی ترویج بیش‌ از پیش کار خیر در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی است.
دارابی ادامه داد: فرهنگ کار خیر و امور خیریه، ترویج حس نوع‌دوستی در جامعه ما قدمتی دیرینه و ریشه در آداب و سنن ایرانی اسلامی دارد و امروز خیران با فعالیت‌های خیرخواهانه خود در این مسیر قدم نهاده و در بخش‌های مختلف جامعه ازجمله بهداشت و درمان منشأ خدمات و برکت‌های بسیاری شده‌اند.
حسین اندایش، کشاورز و خیر روستای تلخو شهرستان دشتی گفت: مدافعان سلامت استان بوشهر مجاهدانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم با تمام وجود ایستاده‌اند و من به‌عنوان یک بوشهری برخود وظیفه می‌دانم تا به هر شکل ممکن هر چند بسیار کوچک از آنان تشکر کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر: