kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۵۲۳
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و مراکز نیکوکاری این استان برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری آماده برگزاری رزمایش همدلی با نیازمندان با توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج فقرا در ماه مبارک رمضان شده است.
محمد محمدی فرد، افزود: در استان البرز بیش از ۵۲ هزار نیازمند تحت حمایت داریم و  دهها هزار نیازمند به‌صورت موردی، برای رفع نیازهای معیشتی به دفاتر کمیته امداد امام(ره) و ۱۳۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل و هم‌افزایی با این نهاد مراجعه می‌کنند.
وی ادامه داد: از سوی دیگر شرایط خاص اقتصادی و شیوع بیماری کرونا  سبب شده تا  رسیدگی ویژه به وضعیت معیشتی این قشر را برای متولیان امور  و خیران بیش از پیش ضروری  شود.
محمدی فرد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از فرمایشات خود در روز نیمه شعبان خواستار برگزاری رزمایش گسترده همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان  شدند تا از رمضان امسال خاطره‌ای خوب در اذهان مردم باقی بماند.
وی یاد آورشد: به‌همین منظور کمیته امداد امام خمینی(ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری با هدف کاهش آلام نیازمندان و به مدد و یاری خیران، در اقدامی جهادی، تمام ظرفیت مقدور را برای توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج فقرا در ماه مبارک رمضان بکار خواهند بست.
وی از عموم نیکوکاران و آحاد مردم البرز خواست  برای مشارکت در این رزمایش گسترده معنوی و انسانی کمک‌های خود اعم از نقدی و کالا را به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام(ره) و ۱۳۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز تحویل دهند.
 همچنین بنابر اعلام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز برای  هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر شماره تلفن‌ تماس ۰۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به نیکوکاران شده و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نیز برای واریز وجوه نقدی درخدمت خیر‌اندیشان خواهد بود.نام:
ایمیل:
* نظر: