kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۵۱۹
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷


خرم‌آباد – خبرنگار کیهان :
 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت:‌ یکهزار و ۴۰۰ واحد مسکن ویژه محرومان و افراد نیازمند استان با کمک حساب ۱۰۰ امام (ره) احداث و تحویل شد.
مسعود رضایی ، افزود: در این راستا مبلغ پنج  میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تفاهم نامه برای مسکن مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام (ره) و همچنین شناسایی افراد توسط حساب ۱۰۰ منعقد شده است.
وی ادامه داد: تاکنون یکهزار و ۴۰۰ نفر از خدمات و صدقات جاریه حساب ۱۰۰ استفاده کرده و با تخصیص تسهیلات تکمیلی،  واحدهای آنها تحویل شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: همچنین یکهزار و ۷۰۰ واحد فرسوده در مناطق محروم و روستایی استان شناسایی شده و بهسازی می‌شود.
رضایی افزود:‌ بر اساس تفاهم‌نامه‌ منعقد شده با سازمان برنامه و بودجه کشور، ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومان استان احداث می‌شود که تاکنون در این راستا یکهزار و ۷۰۰ واحد شناسایی شده است.
وی اظهار داشت: برای این طرح ۴۰ میلیون تومان تسهیلات و ۲۵ میلیون تومان بلاعوض در نظر گرفته شده که پس از اتمام کار تیم‌های ارزیاب، معرفی به بانک‌های عامل و عملیات اجرایی آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد:‌ این طرح برای واحدهای فرسوده و ساکنان روستاهای محروم و دورافتاده‌ای است که تاکنون از تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن استفاده نکرده‌اند و قرار است واحدهای نوسازی شده یکسال پس از آغاز عملیات اجرایی بهره‌برداری شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر: