kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۳۹۲
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
در حالی که رسانه‌ها از تبدیل شهر نیویورک به «پایتخت کرونا در جهان» خبر می‌دهند، گزارش از رشد بی‌سابقه بیکاری در آمریکا حکایت می‌کند.شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ جمعه گزارش داد، نیویورک به کانون اصلی اپیدمی کرونا تبدیل شده است. خبرنگار شبکه در نیویورک می‌گوید ایالت نیویورک هم اکنون به پایتخت جهانی ویروس کرونا تبدیل شده است.  
بر اساس این گزارش، آمریکا در روز‌های اخیر به شدت تحت تاثیر شیوع کووید ۱۹ قرار گرفته است. آمار روزانه مربوط به ویروس کرونا در این کشور هشدار دهنده است.
«بیل دی بلازیو»، شهردار نیویورک اعلام کرد ماه‌ها می‌گذرد و هنوز هیچ کس این بیماری را نمی‌شناسد و حالا این بیماری به شدت ملت ما را هدف قرار داده است.
خبرنگار شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ افزود، شمار قربانیان ویروس کرونا در نیویورک به شدت قابل توجه است. بنا بر اعلام فرماندار نیویورک در حال حاضر شمار قربانیان ویروس کرونا دو برابر شمار قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ است. در همین حال سی‌ان‌ان اعلام کرد که تنها ظرف سه هفته گذشته به علت شیوع ویروس کرونا، نزدیک به ۱۷ میلیون آمریکایی از کار بیکار شده‌اند.
شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان اعلام کرد تنها ظرف سه هفته گذشته، نزدیک به ۱۷ میلیون آمریکایی، یعنی بیش از ده درصد کل نیروی کار در آمریکا از کار بیکار شده‌اند.
مجری سی ان ان گفت: امروز هم یکی دیگر از روز‌هایی است که قربانیان ویروس کرونا در آمریکا افزایش یافته است. آمریکا اکنون کانون اصلی شیوع ویروس کرونا در جهان است.
بر اساس گزارش دانشگاه جانز هاپکینز،آمریکا با ۱۶ هزار و ۶۹۷ مورد فوتی و ۴۶۸ هزار و۹۰۰ مبتلا در صدر کشور‌ها به لحاظ تعداد موارد ابتلا به کرونا
قرار دارد.نام:
ایمیل:
* نظر: