kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۳۳۱
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲۷۴ قبضه سلاح غیرمجاز با بیش از چهار هزار فشنگ در خوزستان کشف و ۲۲۹ نفر از عاملان تیراندازی‌ها شناسایی و دستگیر شدند.سرتیپ حیدر عباس‌زاده‌، بیان کرد: در راستای مبارزه با دارندگان سلاح غیر‌مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ها، و نیز ارتقای امنیت عمومی استان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه‌ها و خودروها تیراندازی می‌کنند، به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.
وی افزود: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها با کار اطلاعاتی و تلاش مستمر در خوزستان با هماهنگی قضایی در چند عملیات پی‌در‌پی، ۲۲۹ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.
وی  ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد ۴۶ قبضه سلاح جنگی ۲۲۸ قبضه سلاح شکاری و در مجموع ۲۷۴ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه چهار هزار و ۵۶۲ عدد انواع فشنگ کشف شد.
عباس‌زاده با بیان اینکه متهمان به مراجع قضایی تحویل داده شدند گفت: نیروی انتظامی خوزستان مصمم است برای مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: