kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۲۱۸
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از کشف 21 میلیون عدد آمپول تقلبی بدنسازی به ارزش 12 میلیارد تومان خبر داد.


سرویس شهرستانها:

سرهنگ «حسین فاضلی» گفت: شهرستان دماوند همزمان با سایر شهرستان‌های استان تهران ورودی و خروجی‌های شهر را تحت نظر قرار داد که دو مرز دماوند به مازندران و دماوند به سمنان که منطقه ‌ایوانکی است ایست و بازرسی‌هایی برقرار شد که هیچ خودروی غیرتهرانی اجازه ورود به تهران و همینطور خودروهای تهران نیز اجازه خروج از استان را نداشتند. وی افزود: نیروهای سازمان هلال احمر، سلامت و بسیج همراه نیروهای انتظامی در این ایست و بازرسی‌ها حضور داشته و تست طب‌سنجی را انجام می‌دادند. سرهنگ فاضلی ادامه داد: در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مسیر ورودی 5 شهر دماوند، رودهن، آبعلی، آبسرد و کیلان نیز ایست و بازرسی‌هایی ایجاد شد و افراد غیربومی اجازه ورود به این شهرها را نداشتند.
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند ادامه داد: افرادی که برای رفتن به محل کارشان قصد خروج داشتند با هماهنگی‌های فرمانداری برگه سبزهایی در اختیار این افراد قرار گرفت تا برای ورود و خروج با مشکل روبرو نشوند.
سرهنگ فاضلی درخصوص کشف محموله آمپول‌های تقویتی برای رشته بدنسازی گفت: ماموران پلیس در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دو متهم و کشف 21 میلیون عدد آمپول بدنسازی تقلبی و غیرمجاز شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: