kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۱۵۴
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱

 
 با پرسه‌ای در فضای مجازی با موضوعات مختلفی روبه‌رو می‌شویم که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتشار این مطالب به معنی تایید آنها از سوی کیهان نیست.
 اسکورت ماسک در آمریکا
 حسین زمانی با انتشار این تصویر نوشت: «امروز وقتی پرده‌ها کنار میره و ما چشممون به جمال هالیوودی آمریکا روشن میشه ثبت بشه در تاریخ که آمریکا ابرقدرت اقتصادی نظامی برای جابه‌جایی ماسک در تگزاس از ترس مردمِ خودش اسکورت قرار داد ... !!!»
 تفاوت دو آمریکا!
 علیرضا نوشت: «کرونا علاوه بر اتفاقات و بحران‌های زیستی و سیاسی و اقتصادی و... یک معرفت‌زایی دیگر هم داشت و نشان داد که آمریکای هالیوودی با آمریکای کرونایی، فرسنگ‌ها فاصله دارد.»
 نحوه مواجهه شادترین مردم دنیا با کرونا!
 خانم طوسی هم با انتشار این تصویر نوشت: «یادی کنیم از آمار شادترین و مهربونترین مردم دنیا که امروز دارن سر چند تا دستمال توالت یقه همدیگرو می‌درند و جنازه‌هاشون تو خیابون رها کردند! و افسرده‌ترین و عصبانی‌ترین مردم دنیا که از همون روزای اول با کرونا شوخی می‌کردن و بهم بسته‌های غذایی و ماسک و مواد ضدعفونی هدیه می‌دادن.»
 دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟
 احمد مرندی: «از وقتی دیدم این هشتگ (Calexit# – هشتگ مربوط به استقلال‌طلبی کالیفرنیا از آمریکا) تو آمریکا ترند شده یاد این شعر افتادم: بهرام که گور می‌گرفتی همه عمر، دیدی که چگونه گور بهرام گرفت.»
 اَه اَه چین یا بَه بَه آمریکا؟
 صادق فرامرزی: «پیاده‌نظام غربگرای وطنی (ج.سبز) نمونه کاملی از این مصداق (کینه از چین) محسوب میشه جمعیتی که تو آخرین نماز جمعه (مرحوم) رفسنجانی در جواب «مرگ بر اسرائیل» شعار «مرگ بر چین» می‌داد. چین نه یک حکومت سالم و مقدس است، نه یک الگوی مطلوب، اما چین‌ستیزی و «اَه اَه چین» روی دیگه سکه « بَه بَه» است...»
 روزهای قرنطینه
 ماریا هم با انتشار این تصویر نوشت: «روزای قرنطینه ما هم این شکلی می‌گذره؛ تولید ماسک کنار خانواده‌ای که هر روز بزرگ‌تر و همدل‌تر میشه.»
نام:
ایمیل:
* نظر: