kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۵۰۱۴
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* اقدامات کشورمان برای مهار و شکست کرونا بی‌نظیر بوده است و این پیروزی جز با  مردم انقلابی و بسیج تمام امکانات و ایثار و فداکاری پزشکان میسر نمی‌شد. لذا از همه مسئولین خواهش می‌کنم به جای امید بستن به غربی‌ها و اجرای دیکته‌های آنان توجه ویژه‌ای به این اتحاد و همبستگی ملی مثال‌زدنی که در جامعه موج می‌زند داشته باشند.
علوی
 * خبرهای مربوط به کرونا در کشورمان را دنبال می‌کنم و برای تمام بیماران و کادر درمانی دعا می‌کنم. خواستم از طریق این ستون در روزنامه به پزشکان و پرستاران و دیگر خادمان مردم بگویم که شکوفه‌‌های بهار بر روی درختان نویددهنده سالی پربار هستند و اگر مردم شش سال معطل وعده پوچ خارجی‌ها ماندند اما شما نشان دادید که هرگاه ننشستیم و برخاستیم، توانستیم، اما هرگاه پای میزی نشستیم، برنخاستیم.
3767---0919
* کرونا را شکست خواهیم داد و عزت ملی و اقتدار اسلامی را به این کشور بازخواهیم گرداند و چرخ اقتصاد کشور را به حرکت درخواهیم آورد اما نه با برجام و مکمل‌های تحمیلی آن. با شکست کرونا دروازه‌های اقتصادی برخی کشورها برای واردات کالای ایرانی دیگر تحریم نخواهد شناخت.
2298---0919
* امیدوارم مسئولین حالا متوجه شده باشند که با تکیه بر ظرفیت و نیروی انسانی داخلی می‌توان از مشکلات و سختی‌ها عبور کرد. مردم به شکست کرونا مصمم شده‌اند. قبل از امضای برجام هم می‌شد کمر تحریم‌ها را با همین روش شکست و الگوی مقاومت را به دیگر مردم آزاده جهان آموخت.
آ. خسروی
* تحریم‌ها و بی‌کفایتی‌ برخی مدیران همسو با خواسته‌‌های دشمنان، نتوانست مردم ایران را تسلیم توطئه‌ها کند. از سوی دیگر شیوع کرونا و نحوه مقابله کشورها با این ویروس نشان داد که کدام کشورها برای حفظ جان و سلامتی تک‌تک افراد جامعه‌شان ارزش قائل‌اند. آیا در آن کشورها همانند ما پزشکان و پرستاران مورد حمایت قرار می‌گیرند؟ آیا بسیجیان جان بر کف دارند تا در کنار دیگر نیروهای مسلح و... برای پاک کردن ویروس در سطح شهر داوطلبانه به جنگ با کرونا بروند در زمانی که مردم در قرنطینه خانگی هستند؟
آرین همتی
* باز هم اثبات شد که حقوق بشر یک ابزار سیاسی و زورگویی در دست استکبار جهانی است. با شیوع کرونا در کشورمان سازمان‌های بین‌المللی مدعی حقوق بشر نسبت به تحریم‌های ایران توسط آمریکا بی‌تفاوت بودند بلکه اعضای غربی این‌گونه سازمان‌ها به اجرای تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران پایبند ماندند. اما روزی خواهد رسید که خودشان در گرداب آمریکا فرو خواهند رفت.
1700---0936
* امسال «سال جهش تولید» نام‌‌گذاری شده است. امیدوارم همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها و مردم در این جهت گام‌‌هایی موثر بردارند. در سال‌های قبل فقط مجموعه‌‌های دارای تفکر جهادی و انقلابی بودند که برای اجرای شعار سال و تحقق اهداف آن گام برداشتند و برخی هم تا پایان سال تنها شعار دادند یا شعار سال را روی بنرها یا بیلبوردها نصب کردند!
شادی
* ژن‌های خوبی که بورسیه گرفتند یا ارزهای دولتی را از کشور خارج کردند الان کجا هستند؟ چرا در این روزهای کرونایی حرفی نمی‌زنند؟ اما در عوض پزشکان و پرستاران بی‌ادعا در کنار دیگر جهادگران حماسه‌ای را آفریده‌اند که دنیا را شگفت‌زده کرده است.
3885---021
* هر سال افزایش دستمزد کارگران با تأخیر اعلام می‌شود، از مسئولین می‌پرسم که برای تصمیم‌گیری حقوق ناچیز کارگران چرا آن‌ها را این‌قدر در التهاب و نگرانی نگه می‌دارند؟
3991---021
* ابهت پوشالی آمریکا و همپیمانانش با ویروس کووید - 19 فرو ریخت و باید منتظر فرو ریختن تمام ستون‌های استعمار در سرتاسر جهان باشیم و به زودی مردم این کشورها خواهند فهمید که لیبرال دموکراسی، یک فریب برای ثروت‌اندوزی نظام سرمایه‌داری بوده است.
یزدی ملاباشی
* مردم ایران همواره پای کار بوده‌اند و در مواجهه با تحریم‌های ظالمانه دشمنان هم بر تداوم مقاومت و خودکفایی اصرار دارند. در حال حاضر هم یک عزم ملی برای شکست کرونا و به سمت قوی شدن شکل گرفته است. این موضوع برای مردم جهان که نه در تحریم بوده‌اند و نه طعم جنگ‌ها و توطئه‌ها را چشیده‌اند، حیرت‌آور است. آن‌ها سؤال می‌کنند که مردم ایران اسلامی چگونه از این پیچ‌های خطرناک به سلامت عبور می‌کنند؟
3250---021
* اگر امروز توانستیم به شکل قابل قبولی با کرونا مبارزه کنیم این اتفاق بزرگ بخشی پنهان هم دارد و آن حاصل تلاش و سال‌ها زحمتی است که در مراکز دانش بنیان کشیده شده است.
قمصری
* کرونا اگرچه یک تهدید است اما فرصت‌های بسیاری را به کشورمان برای قوی‌تر شدن داد مثل تولید برخی تجهیزات پزشکی و بهداشتی، اتحاد و همبستگی ملی و شناخت بهتر دشمنان و عوامل نفوذی‌شان در داخل کشور.
6167---0912
* اقتصاد کشورهای صنعتی با شیوع کرونا با افت شدیدی مواجه خواهد شد و برای تأمین مایحتاج‌شان نیاز شدیدی به واردات پیدا خواهند کرد. این فرصت مناسبی است تا با جهش در تولید به بازار آن کشورها وارد شویم هر چند که همراهی آن کشورها در تحریم مردم ایران را هیچ‌گاه فراموش نخواهیم کرد.
004---0910
* شگفتی‌سازی مردم ایران در مبارزه با کرونا برای دیگر مردم دنیا این بود که به جای ترس از کرونا آرایش جنگی گرفتند. این الگو با زمینه‌های دینی، مقاومتی و شهادت‌طلبانه میسر می‌شد. مساجدتعطیل شد ولی به پایگاهی برای مبارزه بدل شد. بیمارستان‌ها هم که در خط مقدم نبرد هستند موفقیت چشمگیر در مداوای بیماران داشته‌اند. این‌ها و صدها نمونه دیگر همه و همه برگرفته از الگوی مقاومت است نه الگوی سازش و مذاکره.
4610---0902
* وقایع پس از سیل، زلزله و کرونا در ایران یک چیز را به جهانیان ثابت کرد و آن اینکه مردم ایران اسلامی در هنگام وقوع هرگونه مشکلی می‌توانند تهدیدها را خنثی و آن‌ها را به فرصت تبدیل کنند.
0829---021
* حالا بعد از سازمان بهداشت جهانی کشورهای غربی، بیش از گذشته به توان نظام پزشکی و سلامت کشورمان پی بردند و ما مردم این عزت ملی را مدیون زحمات پزشکان، پرستاران و بسیجیانی هستیم که جهادگرانه وارد میدان شدند و در مبارزه با کرونا، انقلابی عمل کردند.
5620---0902
* رسانه‌های ضد انقلاب بارها نظام اسلامی را متهم به کوتاهی در مقابل شیوع ویروس کووید - 19 کردند. و حالا که 204 کشور و خصوصاً قدرت‌های غربی بیش از ایران درگیر با این ویروس شده‌اند باید از این جماعت خائن و منافق پرسید که چه پاسخی برای دروغ‌هایشان دارند و چرا نسبت به ناتوانی شدید دیگر کشورها همانند آمریکا، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، انگلیس و... در مقابله با کرونا لال شده‌اند و حرفی نمی‌زنند؟
مدیری
نام:
ایمیل:
* نظر: