kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۴۸۵۷
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶

 
 با پرسه‌ای در فضای مجازی با موضوعات مختلفی روبه‌رو می‌شویم که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتشار این مطالب به معنی تایید آنها از سوی کیهان نیست.
  کرونا دستاوردهای ترامپ را بر باد داد
 مهدی کشت دار: «در عرض دو هفته ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در آمریکا فرم بیکاری پر کردن و این یعنی تمام تلاش‌های ترامپ برای پایین آوردن نرخ بیکاری با یک ویروس به باد رفت، کرونا یکه‌تاز دنیا
شده.»
 سلبریتی‌های قهر کرده، بازگشتند؟
 فرید ابراهیمی: «تقریباً همه سلبریتی‌هایی که همین چند ماه پیش گفتند صداوسیما رو تحریم می‌کنیم، شب‌ها دارن توی برنامه‌های مختلف زنده و غیرزنده تلویزیون، جولان میدن. فقط مونده اون خانومه که توی برنامه آشپزی، سبزی خُرد می‌کرد. خانم محترم! خواهشاً دست از لجاجت بردار و بیا. خیلی دلمون براتون تنگ شده.»
 حقیر نباشید
 حسین زمانی: «در حالی که می‌بینیم‌ در میان گزارشات پزشکی و بهبودی کرونا خبرگزاری‌های غرب از ایران به عنوان یک مرجع خبری ‌پزشکی نام برده می‌شود اما هنوز عینک حقارت از چشم برخی نمی‌افتد!!! بعضیا یک سرچ ساده هم بلد نیستند؟!»
 ایده‌پردازی برای نیمه شعبان
 امین بابازاده: «باید برای جشن نیمه شعبان ایده‌پردازی کرد! جشن نیمه شعبان فقط برای ولادت حضرت نیست برای امتداد جریان انتظار و ظهور در عالم است. سامری‌های فراوانی را به جای حضرت به خوردِ جوانان و نوجوانان ما خواهند داد. این روزها سوره طه را حتما بخوانید. محدودیت خلاقیت میاره اگر وقت بگذاریم.»
 امتیاز دادن دزدها!
 رضا آزاد: «اروپایی‌ها و آمریکا به جون هم افتادن و مدام دارن از همدیگه ماسک می‌دزدن, بعد اینها قرار بود به ما امتیاز بدن!»
 میلاد کابوس صهیونیسم
 محسن پورپیر: «هيچ منش فرماندهى به خودش نمى‌گرفت، بسيار بااخلاص و مؤمن بود. وقتى قرار شده بود به اين مأموريت اخير برود كه ديگر بعد از آن، خبرى از ايشان نداريم آن‌قدر خوشحال بود كه به اصطلاح در پوست نمى‌گنجيد، اينها را من در حاج احمد متوسلیان ديدم. سال روز میلاد کابوس صهیونیسم
مبارک.»
 سریال پایتخت در حال انتقام‌گیری است
 سیدنظام‌الدین موسوی: «از ابتدا مخاطب سریال جذاب پایتخت بوده‌ام. اما به نظرم پایتخت۶ به‌رغم کارگردانی و بازی‌های خوب، بشدت از ضعف قصه رنج می‌برد. علاوه بر آن، پیام‌های این فصلِ سریال، عمدتاً متفاوت، مغایر و بعضاً در حال انتقام‌گیری از پیام‌های اخلاقی و اجتماعی فصول گذشته‌اند. در اوج رفتن، هنر است.»
نام:
ایمیل:
* نظر: