kayhan.ir

کد خبر: ۱۸۴۸۳۱
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹

 
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: با راه‌اندازی ۳۰ کارگاه کوچک محله‌محور روزانه ۳۰هزار ماسک با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی در این استان تولید می‌شود.
سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر، در آئین بازدید از سه کارگاه تولید ماسک در عالی‌شهر، محلّه تنگک شهر بوشهر و روستای گورک افزود: یکی از اقدام‌های سازمان بسیج سازندگی خدمات‌رسانی در شرایط غیرعادی، غیرطبیعی و حوادث غیرمترقبه‌ای چون سیل، زلزله و شیوع بیماریهای واگیردار با همکاری قشرهای مختلف بسیج و دستگاه‌های اجرایی است. وی یادآور شد: در همین راستا  این سازمان در بحث شیوع ویروس کرونا نیز گام‌های متعددی را تاکنون با همت گروه‌های جهادی از قشرهای مختلف بسیج در روستاها و مناطق مختلف استان انجام داده است. مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر  بیان کرد: یکی از کارهای مهم گروه‌های جهادی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، آموزش و اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌های مختلف خبری برای رعایت اصول و انجام اقدام‌های بهداشتی است.
عباسی‌ فر گفت: کمک به رفع آلودگی و ضدعفونی کردن مراکز عمومی، بهداشتی، مساجد، حسینیه‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی اقدام دیگری است که گروه‌های جهادی در بیشتر شهرها و روستاهای استان با تشکیل تیم‌هایی در همین زمینه به خدمات رسانی مشغول هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: