kayhan.ir

کد خبر: ۱۵۳۰۶۶
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶
فرمانده سپاه استان لرستان جزئیاتی تازه از پرونده فساد اقتصادی در استان را اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در تشریح دستگیری باند فساد اقتصادی در لرستان اظهار داشت: افراد دستگیر شده که پنج نفر از کارکنان و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان هستند به صاحبان شرکتهای صوری مجوز خرید مواد اولیه کارخانه‌های پتروشیمی می‌دادند.
وی افزود: سه نفر از کسانی که در شهرهای بروجرد و ازنا حدود 30 شرکت صوری تاسیس کرده بودند اهل تهران و بقیه لرستانی هستند، تعدادی از افراد دستگیر شده به جرم خود اعتراف و بقیه هم در حال بازجویی هستند.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: صاحبان شرکتهای صوری و تقلبی با رشوه دادن به افراد دستگیر شده سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان آنها را اغفال و وجود خارجی شرکت خود را تایید می‌کردند، متخلفان با مجوزهای صادر شده از سوی سازمان صنعت و معدن لرستان اقدام به خرید مواداولیه از پتروشیمی لرستان و دیگر پتروشیمی‌ها در سطح کشور کرده و آنها را با قیمتهای گزاف در بازار فروخته‌اند.
بگفته سردار کشکولی احتمال افزایش تعداد متخلفان وجود دارد، مبلغ احتمالی اختلاس در حال برآورد است.
در پی انهدام باند بزرگ فساد اقتصادی در لرستان، معاون صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان لرستان نیز دستگیر شد. در میان دستگیر شدگان فساد اداری در سازمان صنعت و معدن لرستان توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) معاون صنایع اداره کل صنعت ، معدن و تجارت لرستان ، رئیس‌صنایع غیر فلزی اداره کل صنعت، معدن وتجارت، دو نفر از کارشناسان ارشد صنایع غیر فلزی اداره کل صنعت، معدن و تجارت، معاون اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بروجرد وجود دارند و تحقیقات دقیق تا به نتیجه رسیدن کامل و از بین بردن فساد در این حوزه ادامه دارد و امکان دستگیری افراد بیشتر وجود دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: