kayhan.ir

کد خبر: ۱۵۲۸۵۳
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵
دارنده مدال طلای المپیک 2012 لندن گفت: فدراسیون وزنه برداری تمایل ندارد که با من کار کند و می‌خواهد با همین نفراتی که هستند ادامه دهد.بهداد سلیمی در تازه‌ترین صحبت‌های خود درباره تغییر وزن کیانوش رستمی اظهار داشت: تغییر وزن تصمیم سختی است که به نظرم هم کیانوش و هم فدراسیون باید در این مورد بگیرند. تغیر وزن اتفاق ساده‌‌ای نیست و ممکن است به ضرر ورزشکار باشد و ممکن است آسیب بزند. باید خیلی روی این قضیه کارشناسی شود تا بخواهد این اتفاق بیفتد. ساده نیست که از وزن ۹۶ کیلوگرم یکباره ۱۵ کیلو وزن کم کند و به ۸۱ کیلوگرم برسد. آسیب زننده است.
سلیمی در مورد مسئولیت گرفتن شما در فدراسیون هم گفت: نه چند ماه پیش جلسه‌ای با مرادی داشتیم، صحبت‌هایی انجام شد، ولی فدراسیون تمایل ندارد که با من کار کند تمایل دارد با همین نفراتی که هست ادامه دهد.
سلیمی در پاسخ به این سؤال که آیا دلتان برای وزنه زدن تنگ نشده، گفت: چرا به هرحال نزدیک به ۱۷ تا ۱۸ سال از عمرم را همیشه وزنه‌برداری کار کردم. الانم نا خود آگاه به سالن وزنه‌برداری کشیده می‌شوم. می‌روم و تمرین می‌کنم وقت می‌گذرانم. دلتنگی که قطعا دارد، اما اتفاقی است که برای هر ورزشکاری می‌افتد. یعنی هر ورزشکاری یک روزی می‌آید و یک روزی می‌رود. من هم تصمیم گرفتم که روز رفتنم روز بازی‌های آسیایی باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: